Poniedziałek, 25 stycznia 2021

imieniny: Tatiany, Miłosza, Pawła

RSS

Patrol

Epidemia koronawirusa:
13.02.2020 09:50 | 0 komentarzy | żet

Zderzenie audi a4 i seata toledo. Obyło się bez osób poszkodowanych, jednak wartość strat materialnych oszacowano na kwotę kilku tysięcy złotych.

Kolizja na mycie
Zdjęcie poglądowe, arch. Nowiny.pl
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

12 lutego o godz. 18.42 strażacy udali się na skrzyżowanie ulic Jana Pawła II i Opawskiej w Raciborzu, gdzie doszło do kolizji audi a4 oraz seata toledo. Uczestnicy zdarzenia nie odnieśli obrażeń. Wartość strat materialnych oszacowano na kwotę 6 tys. zł.

Strażacy zabezpieczyli miejsce zdarzenia oraz uprzątnęli jezdnię z resztek rozbitych pojazdów. Policjanci ustalili, że winę za spowodowanie kolizji ponosi kierująca seatem 20-latka, która nie zachowała bezpiecznej odległości od jadącego przed nią audi a4, którym kierował 26-latek. Kobieta została ukarana mandatem karnym.

Dodajmy, że 12 lutego strażacy z powiatu raciborskiego interweniowali jeszcze na ulicy Brzeskiej w Raciborzu, gdzie doszło do uszkodzenia ciężarówki oraz w Rudach, gdzie na prośbę policji wyważyli drzwi do mieszkania. Wewnątrz natrafili na zwłoki starszego mężczyzny (szczegóły: Brak kontaktu ze starszym mężczyzną zaniepokoił bliskich. Okazało sie, że 81-latek nie żyje).