Niedziela, 9 maja 2021

imieniny: Grzegorza, Bożydara, Karoliny

RSS

Pracujesz z dziećmi? To coś dla ciebie! Kurs na kreatywność w WCK

23.01.2020 10:18 | 0 komentarzy | AgaKa

W Wodzisławskim Centrum Kultury odbędą się warsztaty pt. „Laboratorium w szufladzie - eksperymenty naukowo-techniczne w szkole i przedszkolu”, zorganizowane w ramach siódmej edycji „Kursu na kreatywność” - warsztatów dla osób pracujących z dziećmi.

Pracujesz z dziećmi? To coś dla ciebie! Kurs na kreatywność w WCK
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas
luty
15 sobota

Kurs na kreatywność w WCK

Start 15.02.2020 o godz. 10:00 cena biletu: 70 zł

Tegoroczne spotkanie odbędzie się 15 lutego o godz. 10:00, a poprowadzi je Antoni Duda – instruktor prowadzący zajęcia w WCK, związany z Akademią Techniczną Małolata.

Trzygodzinne warsztaty kierowane są do nauczycieli wychowania przedszkolnego i wczesnoszkolnego, animatorów kultury, wychowawców świetlic, studentów, a także osób poszukujących inspiracji do pracy z dziećmi. W programie warsztatów znajdą się m.in. propozycje eksperymentów naukowych i doświadczeń do realizacji w szkole i przedszkolu, omówienie idei i metodyki działalności Klubów Młodych Odkrywców oraz form pracy dostosowanych do różnych grup wiekowych.

- Proponujemy ciekawą formę zajęć warsztatowych, które co roku cieszą się dużym zainteresowaniem. Są one prowadzone przez znakomitego pedagoga, który w przystępny i fachowy sposób potrafi zainspirować do pracy z dziećmi - mówi Krzysztof Jaroch, dyrektor Wodzisławskiego Centrum Kultury.

Warsztaty odbędą się 15 lutego (sobota) w godzinach od 10:00 do 13:00 w Wodzisławskim Centrum Kultury. Ich koszt wynosi 70 zł brutto od uczestnika. Cena obejmuje koszt prowadzenia warsztatów i certyfikat.