Poniedziałek, 25 stycznia 2021

imieniny: Tatiany, Miłosza, Pawła

RSS

Urząd szuka referenta

16.12.2019 08:49 | 1 komentarz | juk

Jest praca w pszowskim urzędzie miasta. Poszukiwany jest referent w księgowości. Zainteresowani pracą swoje oferty mogą składać do 16 grudnia.

Urząd szuka referenta
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Kandydat do pracy w szeregach pszowskich urzędników w referacie księgowości powinien być niekaralnym obywatelem Polski, posiadać pełnię praw publicznych i legitymować się wykształceniem wyższym. Niezbędna jest także znajomość przepisów prawa, w szczególności: ustawy o rachunkowości i ustawy o finansach publicznych. Wśród kryteriów dodatkowych wymagane jest doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, staż w administracji samorządowej lub państwowej oraz znajomość programów księgowych firmy Rekord SI i System BeSTi@.

Do zadań urzędnika zatrudnionego od stycznia na pełny etatu będzie należało m.in. bieżące i prawidłowe prowadzenie rachunkowości magistratu w zakresie wydatków, księgowanie operacji gospodarczych oraz uzgadnianie ewidencji syntetycznej z ewidencją analityczną, przeprowadzanie inwentaryzacji kont księgowych oraz wyjaśnianie ewentualnych różnic.

Termin składania zgłoszeń upływa 16 grudnia. Niezbędne dokumenty należy składać w Biurze Obsługi Mieszkańca Urzędu Miasta Pszów. Więcej informacji na stronie internetowej magistratu.