Sobota, 15 maja 2021

imieniny: Zofii, Nadziei, Berty

RSS

Przez to kupowanie lajków jest już niewykrywalne

12.07.2019 13:23 | 0 komentarzy | MK

Wielu użytkowników Instagrama marzy o tym, by zdobyć duże zasięgi i tysiące lajków w możliwie najkrótszym czasie. Nieosiągalne? Przeciwnie. Niektóre narzędzia pozwalają na szybkie kupienie lajków na IG w sposób niewykrywalny dla systemu.

Przez to kupowanie lajków jest już niewykrywalne
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

1. Jak działa platforma Szybkielajki.pl?

2. Dlaczego lajki na Instagramie są ważne?

3. Dla kogo lajki na IG?

4. Szybkielajki opinie, czyli dlaczego warto skorzystać z platformy

5. Jak kupić niewykrywalne lajki?

Jak działa platforma Szybkielajki.pl?

Dzięki platformie Szybkielajki.pl kupowanie lajków na Instagramie jest proste, szybkie i niedrogie. System został zaprojektowany tak, aby cały proces zakupu był jak najbardziej intuicyjny. Wystarczy dosłownie kilka kliknięć, by uzyskać nawet tysiące lajków pod konkretnymi zdjęciami czy filmami. Możesz je nabyć płacąc przelewem, kartą lub SMS-em. Co istotne, zakup automatycznych lajków poprzez platformę jest w pełni bezpieczny. Lajki dodawane są naturalnie – tak, jakby robili to zwykli użytkownicy serwisu.

Dlaczego lajki na Instagramie są ważne?

Zdobycie lajków na IG jest znakomitą metodą na promocję swoich zdjęć, filmów lub produktu. Warto pamiętać, że lajki są czymś więcej, niż tylko cyferkami przy postach. Dzięki nim wyspecjalizowane algorytmy Instagrama wiedzą, czy dane zdjęcie lub film powinny być wyświetlane wyżej w wynikach wyszukiwania, bardziej promowane czy też po prostu polecane na podstawie polubień znajomych.

Duża liczba lajków działa również bardzo pozytywnie na wizerunek – zarówno firmy, jak też osoby prywatnej. Warto mieć na uwadze, że firmy często i chętnie współpracują z influencerami, którzy mają tysiące polubień. To wiąże się z korzyściami finansowymi dla influencera, a także zyskami dla samej firmy. Również w przypadku przedsiębiorstw duża liczba lajków jest jak najbardziej zasadna i pożądana. Użytkownicy są bowiem bardziej skłonni zaufać firmie, która posiada wielu aktywnych fanów oraz duże i profesjonalnie prowadzone profile w mediach społecznościowych. Jeżeli więc chcesz dołączyć do popularnych userów na Instagramie i kupić lajki, skorzystaj z platformy Szybkielajki.pl, tak jak wielu innych użytkowników.

Dla kogo lajki na IG?

Polubienia na Instagramie kupione przez Szybkielajki.pl to szczególnie polecana opcja dla wszystkich osób, które chcą w prędki, a przy tym bezpieczny sposób zbudować popularne konto z większym zaangażowaniem odbiorców. Niesie to ze sobą wiele korzyści finansowych – właściciel konta staje się bardziej atrakcyjny dla firm, których produkty może reklamować na swoim profilu. Ponadto użytkownicy IG częściej i chętnie zostawiają obserwacje, piszą komentarze oraz lajkują wpisy, jeśli widzą, że posiadają one już sporą ilość polubień.

Szybkielajki opinie, czyli dlaczego warto skorzystać z platformy

Jeśli chodzi o platformę Szybkie lajki opinie na jej temat są bardzo pozytywne. Setki zadowolonych, powracających klientów oraz pozytywne komentarze, które można znaleźć np. na stronie platformy, są najlepszą wizytówką firmy. Klienci cenią platformę za indywidualne podejście i dopasowanie usługi do konkretnego zapotrzebowania. Ponadto jest ona w pełni bezpieczna, obsługiwana przez specjalistów z różnych branż i stale monitorowana przez najlepszych programistów i techników, dzięki czemu wszelkie poufne dane są chronione, a sama strona jest wolna od wyłudzeń danych czy wirusów.

Co ważne, oferowane polubienia na IG są prawdziwe i niewykrywalne. Są dodawane z aktywnych, rzeczywistych kont. Wybierając zakup polubień na platformie Szybkielajki możesz mieć pewność, że twoje konto na Instagramie nie zostanie zablokowane, a fotografie nie będą usunięte w wyniku kary za nabycie lajków. Nie przepłacaj więc za podejrzane aplikacje i inne programy do nabijania fałszywych lajków.

Jak kupić niewykrywalne lajki?

Aby zakupić prawdziwe polubienia na Instagramie, wystarczy wejść na stronę https://szybkielajki.pl/produkt/lajki-na-instagramie/ i wybrać konkretny pakiet od 25 do nawet 10000 lajków. Kolejnym krokiem jest wybór dodatkowych opcji, takich jak błyskawiczna realizacja, gwarancja premium (zamówienie zostanie objęte dodatkową gwarancją obejmującą spadki niezależne od systemu operatora oraz kwalifikujące się do bezpłatnego uzupełnienia), a także opcję stopniowego dodawania polubień w taki sposób, aby proces był jak najbardziej naturalny. Następnie należy ustawić swój profil na Instagramie jako publiczny (jeśli aktualnie jest ustawiony jako prywatny) oraz podać link do filmu lub zdjęcia na Instagramie (UWAGA – nie może to być link do profilu). Istnieje możliwość podziału pakietu lajków na różne zdjęcia i filmy. W tym celu należy dodać w formularzu zamówienia nowe pole i wprowadzić link do kolejnego zdjęcia. Co istotne, w czasie realizacji zlecenia nie należy zmieniać nazwy konta ani ustawień prywatności. Polubienia powinny zostać dodane do wskazanych postów już nawet w ciągu 10 minut.

Aby zakupić polubienia na IG nie trzeba podawać hasła do konta lub innych prywatnych danych. Wystarczy jedynie link do konkretnego zdjęcia oraz ustawienie przez właściciela konta profilu publicznego.

Materiał zewnętrzny