środa, 14 kwietnia 2021

imieniny: Bereniki, Waleriana, Jadwigi

RSS

WAŻNE:

Sąsiedzkie "uprzejmości". Kto ma sprzątać po psach na klatkach schodowych?

08.07.2019 12:31 | 4 komentarze | mak

Pracownicy wodzisławskiej spółki Domaro postanowili przypomnieć lokatorom, że również na klatkach schodowych powinni sprzątać po swoich czworonożnych pupilach. Na reakcję nie trzeba było długo czekać. - Od tego są sprzątaczki - oburzyła się jedna z osób.

Sąsiedzkie "uprzejmości". Kto ma sprzątać po psach na klatkach schodowych?
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Coraz więcej właścicieli czworonogów wie, że po pupilach trzeba sprzątać. Niestety nie wszyscy o tym pamiętają. By weszło to w nawyk, pracownicy wodzisławskiej spółki Domaro zamieścili na klatkach schodowych informację o treści "Prosimy sprzątać na klatce po swoich zwierzętach". Na jednej z kartek z takim właśnie komunikatem szybko pojawiła się odpowiedź jednej z osób. - Od tego są sprzątaczki! - uznał lokator lub lokatorka. Na kolejną reakcję nie trzeba było długo czekać. Wystarczy dobrze przyjrzeć się fotografii powyżej.

- Przykre... I to nie tylko to, iż trzeba osobom przypominać o obowiązku sprzątania po pupilach... - komentują sąsiedzką wymianę zdań pracownicy spółki Domaro za pośrednictwem Facebooka. Do sprawy postanowiła odnieść się również prezes spółki Domaro, Barbara Chrobok. - Mam psa. Sprzątam po nim nie tylko w mieszkaniu, na klatce, ale i na trawniku, chodniku i wszędzie, gdzie zostawi po sobie ślad. Jest to dla mnie normalne. Ale widać nie dla każdego. I jest jeszcze coś! Gdzie szacunek do czyjejś pracy? Komentarz, iż od tego są sprzątaczki? Czy ze mną jest coś nie tak? - skomentowała pani prezes w mediach społecznościowych.

fot. Domaro/Facebook