Czwartek, 9 lipca 2020

imieniny: Lukrecji, Weroniki, Anatolii

RSS

Klinika stomatologiczna ART DENT. Zadbamy o Twój uśmiech!

23.05.2019 11:55 | 0 komentarzy | EK

Stomatologia Art Dent - licówki, protetyka, wybielanie zębów

Klinika stomatologiczna ART DENT. Zadbamy o Twój uśmiech!
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

W naszych gabinetach znajdujących się w Rybniku i Raciborzu w województwie śląskim, zapewniamy kompleksową opiekę stomatologiczną wszystkim zainteresowanym Pacjentom. Mamy ponad 20 lat doświadczenia, dzięki czemu możemy Państwu zapewnić usługi na wysokim poziomie. Wykonujemy bezpieczne i bezbolesne zabiegi stomatologiczne oraz uzupełniamy ubytki i braki w uzębieniu. Nasza bogata oferta koron na zęby (są to m. in. korony pełnoceramiczne – porcelanowe na cyrkonie i porcelanowe na metalu) oraz mostów protetycznych, zadowoli nawet najbardziej wymagających Pacjentów. Wykonujemy również zabiegi z zakresu chirurgii stomatologicznej.

Metamorfoza uzębienia nigdy nie była taka łatwa – na przykład 5-dniowa kuracja w naszych gabinetach wystarczy, aby całkowicie odmienić i poprawić państwa uśmiech. Wykorzystanie koron protetycznych pozwala na skuteczną korektę kształtu i koloru zębów. W poniższej galerii mogą Państwo zobaczyć przykłady metamorfozy uzębienia w gabinetach Art Dent. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Pacjentów oferujemy również możliwość rozłożenia koszów kompleksowego leczenia dentystycznego w dogodnych dla państwa ratach.

STOMATOLOGIA ESTETYCZNA

Leczenie protetyczne opiera się na wykonaniu uzupełnień protetycznych tj. korony zębowe, licówki, mosty protetyczne, wkłady, protezy. Zabiegi stomatologii estetycznej pozwalają osiągnąć efekt pięknego i zdrowego uśmiechu. W naszych gabinetach możemy zaproponować skorzystanie z bogatej oferty zabiegów takich jak wybielanie zębów czy założenie licówek.

LECZENIE ZACHOWAWCZE

W naszych gabinetach dentystycznych korzystamy z bezpiecznych i nowoczesnych materiałów kompozytowych. Dzięki temu, nie tylko możemy zaoszczędzić zdrowe tkanki zęba, ale też uzyskać doskonały efekt estetyczny. Wszystkie zabiegi wykonujemy bezboleśnie.

HIGIENA

Kluczem do osiągnięcia oczekiwanego efektu czystego uzębienia jest dokładne oczyszczanie zębów z przylegającego kamienia nazębnego, osadów oraz płytki nazębnej, metodą scalingu ultradźwiękowego lub piaskowania.

PROTETYKA

Leczenie protetyczne opiera się na wykonaniu uzupełnień protetycznych tj. korony zębowe, licówki, mosty protetyczne, wkłady, protezy.

PROFESJONALIZM, KOMPETENCJE I NAJWYŻSZA JAKOŚĆ

W klinice stomatologicznej Art Dent z sukcesem łączymy to, co najważniejsze w pracy stomatologów: fachowość, wysoką jakość oraz bogate doświadczenie poparte kompleksową wiedzą medyczną.

PROFILAKTYKA

Staramy się przekonywać naszych pacjentów, że równie ważna jak systematycznie leczenie zębów, jest profilaktyka. Dzięki niej można ograniczyć wizyty u stomatologa do okresowych kontroli.

SYSTEMATYCZNE PRZEGLĄDY KLUCZEM DO WCZESNEGO ROZPOZNANIA

Tylko dzięki systematycznym kontrolom stanu zdrowia jamy ustnej u stomatologa Pacjenci mogą ograniczyć ryzyko chorób uzębienia. Wczesne wykrycie wszelkich zmian chorobowych w jamie ustnej to również większa szansa na szybsze i mniej kosztowne wyleczenie.

Pacjentom naszych Centrów Stomatologii w Rybniku I Raciborzu w województwie śląskim zapewniamy najwyższy poziom opieki medycznej, pełne bezpieczeństwo oraz komfortowe warunki leczenia. Dbamy nie tylko o zdrowe zęby naszych Pacjentów, ale też o ich dobre samopoczucie. Państwa satysfakcja jest dla nas priorytetem. Mamy nadzieję, że wizyty w naszych klinikach stomatologicznych poprawią jakość Państwa życia oraz zadowolenie ze swojego zdrowia i wyglądu.

Rybnik, ul. Korfantego 4A
Tel: 32 422 23 88, 601 42 76 99

Racibórz, ul. Długa 52
Tel: 32 430 15 93, 512 096 882

GODZINY OTWARCIA
PONIEDZIAŁEK 09:00 - 19:00
WTOREK 09:00 - 19:00
ŚRODA 09:00 - 19:00
CZWARTEK 09:00 - 19:00
PIĄTEK 09:00 – 19:00

www.artdent.org

Tekst sponsorowany