Czwartek, 27 lutego 2020

imieniny: Gabriela, Anastazji, Honoryny

RSS

Kosmetyki ze Śląska na problemy z wypadającymi włosami

18.02.2019 12:00 | 0 komentarzy | MK

Niedawno na rynku pojawiła się śląska marka kosmetyczna Dermahair. Właściciel marki zapowiada stworzenie wyjątkowej serii produktów dedykowanych dla osób z problemem wypadających włosów.

Kosmetyki ze Śląska na problemy z wypadającymi włosami
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Na rynku dostępny jest już szampon przeciw wypadaniu włosów Dermahair Herbal. Na jego temat pojawiły się już pierwsze opinie, dlatego postanowiliśmy bliżej przyjrzeć się temu preparatowi. Poręczna butelka z pompką sprawia, że produkt jest łatwy w aplikacji. 150 ml szampon wystarcza na ok. 2- miesięczną kurację.

Zgodnie z informacjami podanymi na etykiecie szampon ma następujące właściwości: odżywia, rewitalizuje, regeneruje, ułatwia rozczesywanie, ogranicza wypadanie i stymuluje fazę wzrostu włosa.

Preparat ma przyjemny, odświeżający zapach. Za jego główny walor podaje się zawartość w składzie tarczycy bajkalskiej, która jest uznawana za surowiec skuteczny w walce z wypadającymi włosami.

Walka z nadmierną utratą włosów to długotrwały proces, który polega przede wszystkim na odżywieniu i poprawieniu metabolizmu mieszków włosowych. Poprzez stosowanie tego innowacyjnego szamponu wykorzystującego moc tarczycy bajkalskiej wydłużamy fazę anangenową. Jest ona etapem szybkiego wzrostu włosa. Trwa ona od 2 do 8 lat, a za jej początek uważa się aktywizację komórek macierzystych mieszka włosowego. Efektem jest większa ilość włosów anangenowych.

Kolejną ważną informacją, której nie można pominąć, omawiając działanie szamponu: jest skrócenie przez niego fazy telogenowej, która polega na odłączeniu się od mieszka włosowego w pełni dojrzałego i zrogowaciałego włosa. Po zakończeniu tej fazy mieszek włosowy ponownie wchodzi w fazę wzrostu.

Właściciel marki w publikowanych na stronie materiałach oświadcza również, że jego kosmetyki produkowane są w oparciu o dobre praktyki, a jego firma nie wykorzystuje zwierząt laboratoryjnych do testów swoich gotowych wyrobów kosmetycznych ani nie korzysta z surowców- które byłyby takim testom poddane.

Kosmetyki Dermahair powstają w oparciu o europejskie standardy, a do ich produkcji zaangażowani zostali doświadczeni eksperci i technolodzy w branży kosmetycznej.

Szampony Dermahair Herbal dostępne są w sprzedaży internetowej www.dermahair.pl

Materiał zewnętrzny