Wtorek, 26 stycznia 2021

imieniny: Pauli, Polikarpa, Pauliny

RSS

Kultura

Kabaret Skeczów Męczących w Rybniku. Mamy dla Was zaproszenie! [ROZSTRZYGNIĘCIE]

10.01.2019 07:00 | 1 komentarz | (q)

Mamy dla Was podwójną wejściówkę na to wydarzenie.

Kabaret Skeczów Męczących w Rybniku. Mamy dla Was zaproszenie! [ROZSTRZYGNIĘCIE]
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Impreza odbędzie się 18 stycznia o godzinie 20.30 w Teatrze Ziemi Rybnickiej.

Pamiętasz jak to było mieć 15 lat? – taki właśnie jest program Kabaretu Skeczów Męczących – pełen entuzjazmu, lekkości i niepohamowanej radości. W połączeniu ze scenicznym doświadczeniem i niepowtarzalnym stylem KSM powstał legendarny spektakl, którego nie możesz przegapić.

Mamy dla was podwójną wejściówkę. To proste, żeby ją zdobyć!

Wystarczy skomentować post mówiący o tym wydarzeniu na facebookowym fanpage'u portalu Nowiny.pl. W komentarzu należy zaznaczyć dlaczego to właśnie Ty powinieneś otrzymać wejściówkę. Wygra opinia, która zbierze największą liczbę „lajków”. Podwójne zaproszenie otrzyma jedna osoba. (post znajduje się TUTAJ).

Zgłoszenia przyjmowane są do wtorku 15 stycznia, do godz. 23:59. Wejściówka zostanie rozlosowana wśród internautów, którzy spełnili warunki konkursowe opisane w regulaminie. Po zakończeniu konkursu wyniki podane zostaną w portalu Nowiny.pl, skontaktujemy się ze zwycięzcą również w wiadomości prywatnej na Facebooku, prosimy więc o baczne sprawdzanie folderu „inne”.

Wzięcie udziału w konkursie oznacza, że zapoznałeś się z naszą polityką prywatności dostępną TUTAJ oraz regulaminem, który znajduje się TU.


ROZSTRZYGNIĘCIE:

Podwójną wejściówkę otrzymuje Magdalena Mazur.


UWAGA! 

Szanowni Państwo, w związku z obowiązującą od 18 do 19 stycznia 2019 roku żałobą narodową, w przypadku dwóch wydarzeń artystycznych zmienia się ich termin występu:

  • kabaret Skeczów Meczących został przeniesiony z 18.01. na 28.03. 2019 roku (czwartek)
  • spektakl teatralny „Chcesz się bawić?... Zadzwoń” został przeniesiony z 19.01. na 17 lutego 2019 roku (niedziela).

Bilety na obydwa wydarzenia zachowują ważność. Bilety zakupione w kasie TZR podlegają zwrotowi w kasie teatru. Bilety zakupione za pośrednictwem portali internetowych, podlegają zwrotowi zgodnie z regulaminem tychże portali. W imieniu Organizatorów przepraszamy za zmiany.