Niedziela, 21 lipca 2019

imieniny: Daniela, Dalidy, Benedykta

RSS

Kultura

Tata Sławek nagrał swój pierwszy teledysk! [ZAPOWIEDŹ] [WIDEO]

07.11.2018 21:08 | 2 komentarze | juk

Radliński zespół Tata Sławek nagrał swój pierwszy teledysk! Zobaczcie zapowiedź klipu do utworu "Szepty".

Tata Sławek nagrał swój pierwszy teledysk! [ZAPOWIEDŹ] [WIDEO]
Kadr z klipu utworu "Szepty", pierwszego teledysku zespołu Tata Sławek
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Bezdźwięczne, ciche głosy słyszane tylko z bliska - szepty. To właśnie one stały się bohaterami piosenki, do której został stworzony pierwszy teledysk radlińskiego zespołu Tata Sławek. Utwór opowiada o inwigilacji, kontroli i braku wolnej woli. - W dzisiejszym świecie jesteśmy ciągle obserwowani, podglądani, zniewoleni. Chcieliśmy pokazać, że każdy z nas może być wolny, jeśli chce. Może żyć według własnych zasad - mówią muzycy z zespołu Tata Sławek. Sam kawałek powstały już rok temu. Teraz artyści zdecydowali się nagrać do niego klip.

Klimatyczny obraz utrzymany jest w czarno-białej kolorystyce, w której dużą rolę odgrywa światło. Zobaczymy w nim wszystkich muzyków zespołu. - Teledysk opowiada pewną fabułę. To był nasz cel, aby pokazać historię, ale w tajemniczy, nieco symboliczny sposób - mówi Dawid Klimosz. Klip był nagrywany m.in. w Miejskim Ośrodku Kultury w Radlinie. 

- Jesteśmy zadowoleni z efektu naszej pracy - podkreślają muzycy. - Tym teledyskiem udowodniliśmy przede wszystkim sobie, że dzięki determinacji i zaangażowaniu każdego z nas można naprawdę wiele zrobić - podkreślają. Premierę teledysku zaplanowano na 10 listopada. Zostanie on udostępniony w internecie. - Zachęcamy do obserwowania naszego profilu na portalu społecznościowym. Podczas premiery będzie ogłoszony konkurs, w którym do wygrania będą ciekawe nagrody - zapowiadają muzycy.