Poniedziałek, 12 listopada 2018

imieniny: Renaty, Witolda, Czcibora

RSS

Polowy i Lenk w drugiej turze. Wyniki wyborów w Raciborzu

21.10.2018 21:35 | 38 komentarzy | mad, ma.w, żet, OQL
Ostatnia aktualizacja: 22.10.2018 14:17

Oficjalne wyniki wyborów w Raciborzu: Dariusz Polowy - (5110 czyli 26,7%), Mirosław Lenk - (5072 czyli 26,5%), Michał Fita - (4643 czyli 24,3%), Ludmiła Nowacka - (2146 czyli 11,2%), Robert Myśliwy - (2143 czyli 11,2%).

Polowy i Lenk w drugiej turze. Wyniki wyborów w Raciborzu
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 1: SP nr 3, ul. Kapitana Serafina Myśliwca 16 (Brzezie):

  • Michał Fita 182
  • Mirosław Lenk 224
  • Robert Myśliwy 110
  • Ludmiła Nowacka 172
  • Dariusz Polowy 334
  • Łącznie 1022

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 2: ZSP Nr 2, ul. Juliana Tuwima 1 (Ocice):

  • Michał Fita 353
  • Mirosław Lenk 362
  • Robert Myśliwy 75
  • Ludmiła Nowacka 67
  • Dariusz Polowy 217
  • Łącznie 1074

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 3: ZSP nr 4, ul. Bojanowska 5 (Studzienna):

  • Michał Fita - 211
  • Mirosław Lenk - 271
  • Robert Myśliwy - 63
  • Ludmiła Nowacka - 67
  • Dariusz Polowy - 234
  • Łącznie: 846

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 4: Remiza OSP, ul. Podmiejska 21 (Miedonia):

  • Michał Fita - 119
  • Mirosław Lenk - 18
  • Robert Myśliwy - 18
  • Ludmiła Nowacka - 20
  • Dariusz Polowy - 51
  • Łącznie 226 

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 5: ZSP nr 1, ul. Henryka Jordana 6 (Markowice):

  • Michał Fita - 214
  • Mirosław Lenk - 248
  • Robert Myśliwy - 90
  • Ludmiła Nowacka - 124
  • Dariusz Polowy - 186
  • Łącznie 862

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 6: Świetlica Zakładu Karnego, ul. Josepha von Eichendorffa 14:

  • Michał Fita - 283
  • Mirosław Lenk - 239
  • Robert Myśliwy - 104
  • Ludmiła Nowacka - 114
  • Dariusz Polowy - 288
  • Łącznie 1028

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 7: II LO nr 7, ul. Kardynała Stefana Wyszyńskiego 3:

  • Michał Fita - 189
  • Mirosław Lenk - 157
  • Robert Myśliwy - 65
  • Ludmiła Nowacka - 60
  • Dariusz Polowy - 162
  • Łącznie - 633

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 8: II LO, ul. Kardynała Stefana Wyszyńskiego 3:

  • Michał Fita - 126
  • Mirosław Lenk - 163
  • Robert Myśliwy - 55
  • Ludmiła Nowacka - 60
  • Dariusz Polowy - 151
  • Łącznie - 555

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 9: Przedszkole nr 14, ul. Słoneczna 31:

  • Michał Fita - 240
  • Mirosław Lenk - 219
  • Robert Myśliwy - 108
  • Ludmiła Nowacka - 84
  • Dariusz Polowy - 252
  • Łącznie - 903

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 10: SP nr 15, ul. Juliusza Słowackiego 48 (Nowe Zagrody):

  • Michał Fita - 202
  • Mirosław Lenk - 302
  • Robert Myśliwy - 103
  • Ludmiła Nowacka - 86
  • Dariusz Polowy - 271
  • Łącznie - 964

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 11: SP Nr 15, ul. Juliusza Słowackiego 48:

  • Michał Fita - 124
  • Mirosław Lenk - 138
  • Robert Myśliwy - 93
  • Ludmiła Nowacka - 79
  • Dariusz Polowy - 199
  • Łącznie - 633

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 12: SP nr 18 - wejście boczne, ul. Ocicka 52:

  • Michał Fita - 217
  • Mirosław Lenk - 229
  • Robert Myśliwy - 95
  • Ludmiła Nowacka -103
  • Dariusz Polowy - 255
  • Łącznie - 899

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 13: SP nr 18, ul. Żorska 2:

  • Michał Fita - 267
  • Mirosław Lenk - 172
  • Robert Myśliwy - 90
  • Ludmiła Nowacka - 82
  • Dariusz Polowy - 214
  • Łącznie 825

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 14: SP nr 18, ul. Ocicka 52:

  • Michał Fita - 188
  • Mirosław Lenk - 209
  • Robert Myśliwy - 83
  • Ludmiła Nowacka - 69
  • Dariusz Polowy - 269
  • Łącznie 818

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 15: SP nr 13, ul. ks. Stanisława Staszica 12 (centrum):

  • Michał Fita - 198
  • Mirosław Lenk - 201
  • Robert Myśliwy - 114
  • Ludmiła Nowacka - 94
  • Dariusz Polowy - 200
  • Łącznie 807 

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 16: SP nr 4, ul. Jana Kasprowicza 4 (centrum):

  • Michał Fita - 165 
  • Mirosław Lenk - 165 
  • Robert Myśliwy - 80 
  • Ludmiła Nowacka - 62
  • Dariusz Polowy - 187
  • Łącznie 659

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 17: SP nr 4, ul. Wojska Polskiego 8 (centrum):

  • Michał Fita - 139
  • Mirosław Lenk - 240
  • Robert Myśliwy - 87
  • Ludmiła Nowacka - 80
  • Dariusz Polowy - 174
  • Łącznie - 720

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 18: ZSE, ul. Gimnazjalna 3 (centrum):

  • Michał Fita - 153
  • Mirosław Lenk - 213
  • Robert Myśliwy - 108
  • Ludmiła Nowacka - 96
  • Dariusz Polowy - 197
  • Łącznie - 767

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 19: ZSOMS, ul. Kozielska 19 (Stara Wieś):

  • Michał Fita - 239
  • Mirosław Lenk - 171
  • Robert Myśliwy - 73
  • Ludmiła Nowacka - 96
  • Dariusz Polowy - 227
  • Łącznie - 806

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 20: CKZiU nr1, ul. Wileńska 6 (centrum):

  • Michał Fita - 194
  • Mirosław Lenk - 222
  • Robert Myśliwy - 101
  • Ludmiła Nowacka - 103
  • Dariusz Polowy - 218
  • Łącznie 838 

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 21: SP nr 1, ul. Elżbiety 14 (Ostróg):

  • Michał Fita - 198
  • Mirosław Lenk - 304
  • Robert Myśliwy - 131
  • Ludmiła Nowacka - 147
  • Dariusz Polowy - 216
  • Łącznie 996

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 22: ZSP nr 3, ul. Sudecka 2 (Płonia):

  • Michał Fita - 162 
  • Mirosław Lenk - 135 
  • Robert Myśliwy - 67 
  • Ludmiła Nowacka - 55
  • Dariusz Polowy - 232
  • Łącznie 651

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 23: SP nr 1, ul. Elżbiety 14 (Ostróg):

  • Michał Fita - 127
  • Mirosław Lenk - 200
  • Robert Myśliwy -  91
  • Ludmiła Nowacka - 94
  • Dariusz Polowy - 149
  • Łącznie - 661

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 24: SP nr 1, ul. Cecylii 30 (Ostróg):

  • Michał Fita - 138
  • Mirosław Lenk - 168
  • Robert Myśliwy - 123
  • Ludmiła Nowacka - 114
  • Dariusz Polowy - 208
  • Łącznie - 751

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 25: DPS, Plac Króla Władysława Jagiełły 3:

  • Michał Fita - 4
  • Mirosław Lenk - 68
  • Robert Myśliwy - 0
  • Ludmiła Nowacka - 8 
  • Dariusz Polowy - 4
  • Łącznie 84

Wybory do rady miasta: KWW Dariusz Polowy 1; KWW Michała Fity 1; KWW Razem dla Raciborza i Mirosław Lenk 82. Wybory do rady powiatu: Koalicja Obywatelska 1; PiS 4; Razem dla Ziemi Raciborskiej 79 (brak szczegółowych danych dot. kandydatów).


Obwodowa Komisja Wyborcza nr 26: DPS "Złota Jesień", ul. Franciszka Grzonki 1:

  • Michał Fita - 9
  • Mirosław Lenk - 22
  • Robert Myśliwy - 11
  • Ludmiła Nowacka - 7
  • Dariusz Polowy - 9
  • Łącznie - 58

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 27: Szpital Rejonowy, ul. Gamowska 3:

  • Michał Fita - 1 
  • Mirosław Lenk - 4 
  • Robert Myśliwy - 3 
  • Ludmiła Nowacka - 2 
  • Dariusz Polowy - 3 
  • Łącznie 13

Wyniki wyborów na radnych miejskich: KW Łączy Nas Racibórz: Ludmiła Nowacka 1, Krzysztof Złoczowski 1; KWW TAK.: Krzysztof Myśliwy 1, Barbara Modrzejewska 1, Robert Koziarski 1; KWW Michała Fity: Jolanta Wolna 1, KWW Dariusz Polowy: Anna Ronin 1, Danuta Nowosielska-Swadźba 1, KWW Razem dla Raciborza i Mirosław Lenk: Michał Kuliga 2, Wiesław Szczygielski 2, Irena Żylak 1.

Wyniki wyborów na radnych powiatowych: (komisja nr 27): KWW TAK.: Krystian Paletta 2, Bartłomiej Adamski 1; KWW PiS: Dawid Wacławczyk 3, KWW Razem dla Ziemi Raciborskiej: Iwona Olszok 2, Marek Kurpis 1, Jerzy Parys 1, Beata Śmiałek 1.


Obwodowa Komisja Wyborcza nr 28: Zakład Karny, Josepha von Eichendorffa 14:

  • Michał Fita - 0
  • Mirosław Lenk - 6
  • Robert Myśliwy - 0
  • Ludmiła Nowacka - 1
  • Dariusz Polowy - 1
  • Łącznie: 8

Ludzie:

Dariusz Polowy

Dariusz Polowy

Przedsiębiorca, kandydat na prezydenta Raciborza.

Ludmiła Nowacka

Ludmiła Nowacka

dyrektor Zespołu Szkół Ogólnokształcących Mistrzostwa Sportowego w Raciborzu

Michał Fita

Michał Fita

Dyrektor MOKSiR w Kuźni Raciborskiej, radny miejski.

Mirosław Lenk

Mirosław Lenk

Prezydent Raciborza

Robert Myśliwy

Robert Myśliwy

Naczelnik Wydziału Edukacji, Kultury i Sportu