Czwartek, 24 września 2020

imieniny: Gerarda, Teodora, Hermana

RSS

Barbara Magiera gotowa na wybory. "Mamy konkretny plan rozwoju Radlina na kolejne lata"

15.09.2018 10:05 | 4 komentarze | juk

Właśnie poznaliśmy wszystkich kandydatów na radnych z miasta Radlin, którzy wystartują z ugrupowania "Radlin Naszym Domem". To także komitet wyborczy Barbary Magiera obecnej burmistrz, która zamierza się ubiegać o reelekcję.

Barbara Magiera gotowa na wybory. "Mamy konkretny plan rozwoju Radlina na kolejne lata"
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Nie od dziś wiadomo, że obecnie piastująca fotel burmistrza Radlina Barbara Magiera zamierza ubiegać się o reelekcję. Pani burmistrz właśnie ogłosiła swoją drużynę wyborczą. Opisuję ją jako "zespół ciekawych ludzi, pełnych pomysłów, oddanych pracy na rzecz innych, ale i mających spore doświadczenie". - Ja i moja drużyna zaufanych i oddanych Radlinowi ludzi, mamy konkretny plan rozwoju Radlina na kolejne lata. Rozwoju, który dokonuje się na naszych oczach od lat - zaznacza.

Dodaje, że jako komitet "Radlin Naszym Domem" od lat realizuje obietnice zawarte w jego nazwie, czyli "stworzenia takiego miasta, które mogłoby być domem nas wszystkich. Bez podziałów na lepszych i gorszych, bez uprzedzeń i z otwartością dla drugiego człowieka". - Wierzę, że wspólnie dokonany jeszcze wiele dobrego dla ciągłej zmiany Radlina na lepsze. Żłobek w naszym mieście, nowy park miejski, poprawa bezpieczeństwa, remonty kolejnych ulic, trasy rowerowe, nowe oblicze centrum miasta. Zaplanowanych przez nas działań jest wiele - podkreśla Barbara Magiera.

Zaznacza, że pomysły nie są obietnicami wyborczymi, a realnymi i dobrze zaplanowanymi działaniami. - Zanim staną Państwo przed urną wyborczą, zachęcam, aby powiedzieć "sprawdzam!". Nasz zespół zrealizował dotychczasowe zadania, które zaplanowaliśmy i przedstawiliśmy mieszkańcom Radlina w 2014 r. Mogą to Państwo w łatwy sposób sprawdzić i przekonać się jak wiele zostało zrobione - mówi podając stronę internetową - http://zmieniamyradlin.pl/co-zrobilismy.