środa, 21 sierpnia 2019

imieniny: Joanny, Kazimiery, Wiktorii

RSS

Patrol

Poznajesz mężczyznę na nagraniu? Powiadom policję [FILM]

23.08.2018 10:19 | 0 komentarzy | acz

Rybniccy śledczy poszukują sprawcy kradzieży. Mężczyzna, którego wizerunek widoczny jest na opublikowanych zdjęciach i filmie, jest podejrzany o posługiwanie się skradzioną kartą płatniczą.

Poznajesz mężczyznę na nagraniu? Powiadom policję [FILM]
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Materiał wideo:

Z ustaleń śledczych wynika, że w dniu 9 lipca 2018 roku doszło do kradzieży portfela, w którym były dokumenty i karta płatnicza. Po kradzieży zostało wykonanych kilka transakcji skradzioną kartą. Zakupów dokonano w krótkich odstępach czasu, w sklepach w okolicy centrum Rybnika. Za zgodą rybnickiej prokuratury publikujemy zdjęcia i nagranie z monitoringu, na których kamery zarejestrowały podejrzanego o dokonanie przestępstwa. Rybniccy śledczy dążą do ustalenia tożsamości tego mężczyzny.

Osoby, które rozpoznają mężczyznę na załączonych zdjęciach i filmie oraz osoby posiadające informacje mogące pomóc w ustaleniu jego miejsca pobytu, prosimy o kontakt z dyżurnym Komendy Miejskiej Policji w Rybniku pod numerem telefonu (32) 429 52 55, Wydziałem dw. z Przestępczością Przeciwko Mieniu KMP w Rybniku osobiście, mailowo: mienie@rybnik.ka.policja.gov.pl lub telefonicznie: (32) 429 52 30. Można także skontaktować się z najbliższą jednostką policji tel. 997 lub wybrać numer alarmowy 112.