środa, 12 maja 2021

imieniny: Pankracego, Dominika, Domiceli

RSS

Wiemy już kto będzie gwiazdą Dni Rydułtów

15.03.2018 07:00 | 2 komentarze | mak

Kasia Kowalska wystąpi jako gwiazda XXVI Dni Rydułtów, które zaplanowano w ostatni weekend sierpnia.

Wiemy już kto będzie gwiazdą Dni Rydułtów
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Materiał wideo:

Dni Rydułtów zaplanowano w ostatni weekend wakacji: 25 i 26 sierpnia. Tradycyjnie sobota będzie dniem z gwiazdami. Najjaśniejszą ma być Kasia Kowalska. Piosenkarka zalicza się do artystów, którzy sprzedali największą ilość płyt w Polsce. W swoim repertuarze ma takie przeboje jak chociażby: "A to co mam", "Coś optymistycznego", "Co może przynieść nowy dzień" czy "Prowadź mnie". – Kasia Kowalska należy do grona artystów, którzy pociągają za sobą publiczność niezależnie od wieku. Jej muzyka łączy pokolenia – podkreśla Janina Chlebik–Turek, dyrektor Rydułtowskiego Centrum Kultury.

Pozostałe szczegóły programu święta miasta są jeszcze dopinane. - Jak zawsze będziemy się starać, by program obfitował w atrakcje zarówno dla dzieci, jaki i dorosłych - dodaje dyrektor RCK.

Chociaż to sobota będzie dniem z gwiazdami znanymi z ogólnopolskich mediów, to i w niedzielę nie zabraknie dobrej muzyki. Na pewno zaprezentuje się Orkiestra KWK Rydułtowy wraz z zespołem tanecznym Sukces. Pokażą się również rydułtowskie stowarzyszenia. - Zadbamy, by był to interesujący dzień - zapewnia Janina Chlebik-Turek.  

XXVI Dni Rydułtów odbędą się na terenach rekreacyjnych przy ul. Bema.

fot. Kasia Kowalska/Facebok