środa, 24 kwietnia 2019

imieniny: Aleksandra, Horacego, Grzegorza

RSS

Kultura

Świąteczny hit! Szkoła muzyczna z Rydułtów nagrała piosenkę [ZDJĘCIA]

17.12.2017 14:30 | 0 komentarzy | juk

Świąteczne piosenki to nieodłączny element nadchodzących świąt. Sprawiają, że coraz bardziej czujemy bożonarodzeniową atmosferę. Zazwyczaj jest jednak tak, że znamy je na pamięć, ponieważ słyszymy co roku te same utwory. Ale już niedługo usłyszymy zupełnie nową świąteczną piosenkę. 

Świąteczny hit! Szkoła muzyczna z Rydułtów nagrała piosenkę [ZDJĘCIA]
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Dzieci biorące udział w projekcie musiały zmierzyć się z ciężką pracą, jaką wykonują muzycy. Kilkakrotne nagrywanie utworu czy kręcenie scen do teledysku jednak nie odstraszyło uczestników. Paulina Kowalczyk przyznaje, że dzieci bardzo chętnie zaangażowały się w projekt. A przy okazji uczyły się cierpliwości. – Bardzo nam się podobało. Była to ciężka praca, ale za to bardzo ciekawa – mówili młodzi wokaliści, Iwona Chorążyczewska i Paweł Hnida. Natomiast Bogusław Porwoł podkreślił, że grupa była bardzo dobrze przygotowana i pracowała na najwyższym poziomie.

Efekty już niedługo
Premierę teledysku zaplanowano przed świętami. W okolicach 22 grudnia klip zostanie udostępniony w internecie. - Chciałbym już w tym momencie bardzo podziękować za poświęcenie swojego czasu na realizacje tego przedsięwzięcia. Dzięki zaangażowaniu wielu osób mogło powstać coś bardzo fajnego – podkreśla Marek Fibic.