Czwartek, 21 stycznia 2021

imieniny: Agnieszki, Jarosławy, Epifaniego

RSS

Epidemia koronawirusa:

Za elektrośmieci dostaniesz sadzonki drzew… i flagę Rybnika

24.05.2017 14:33 | 0 komentarzy | pm

W Urzędu Miasta Rybnika będzie można wymienić baterie i tonery na sadzonki drzew.

Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Prezydent Miasta ogłasza dla mieszkańców Rybnika zbiórkę zużytych baterii i tonerów. Akcja odbędzie się w dniach 6-8 czerwca br. na terenie Urzędu Miasta Rybnika. Za przyniesione elektrośmieci można otrzymać sadzonki drzew.
Zużyte baterie i tonery będzie można oddać w Wydziale Ekologii Urzędu Miasta Rybnika – pokój 012 na parterze budynku przy ul. Bolesława Chrobrego 2.
Osoby, które przyniosą co najmniej 10 zużytych baterii lub 5 zużytych tonerów i będą chętne do sadzenia drzew, otrzymają sadzonkę drzew ufundowanych przez Nadleśnictwo Rybnik (obowiązuje ograniczenie możliwości odbioru sadzonek drzew do 10 szt. na osobę).
Odbiór sadzonek odbywać się będzie w Szkółce Nadleśnictwa Rybnik przy ul. Wielopolskiej 6 w Rybniku w terminie do 30 czerwca. Szczegóły odbioru znajdować się będą na pokwitowaniu, jakie wydane zostanie w urzędzie miasta przy złożeniu baterii lub tonerów. Na pierwszych 100 osób, które przyniosą co najmniej 30 zużytych baterii lub 15 tonerów dodatkowo czekać będzie flaga z herbem Rybnika.