Piątek, 22 czerwca 2018

imieniny: Pauliny, Flawiusza, Agenora

RSS

Psiaki do adopcji z Rybnika

21.04.2017 13:17 | 0 komentarzy | kama

Psiaki z rybnickiego schroniska czekają na kochające domy.

Psiaki do adopcji z Rybnika
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Saba nr 45

Do adopcji poleca się Saba, mix owczarka. Trochę płochliwa. Potrzebuje czasu na przekonanie się do człowieka. Nie znamy stosunku do dzieci i psów. Saba ma 5 lat. Ładnie chodzi na smyczy, do innych psiaków raczej obojętna. Powinna trafić do spokojnego domu.

Lusia nr 13

Na spacerach pies ideał, ładnie chodzi na smyczy, grzeczna, spragniona towarzystwa człowieka, kochana sunia. Ma około 2 let. Bardzo kocha ludzi, wykorzystuje każdy moment na tulenie się. Troszkę przerażają ją gwałtowne ruchy ze strony człowieka, musi się przyzwyczaić, że nic złego się jej nie stanie. Do piesków bardzo przyjacielska. Łasuch na smaczki. Nie ciągnie na smyczy, kontroluje czy człowiek idzie z nią jak tylko czuje luźna smycz.

Sonia nr 109

Kochajacego domu szuka śliczna, młodziutka sunia. Przesympatyczna, wesoła, chętna do zabawy, potrzebuje kontaktu z człowiekiem. Mały pieszczoszek.

Majki nr 103

Majki młodziutki, około roku. Psiak pełen pozytywnej energii zarówno do psów jak i do ludzi. Skacząc domaga sie kontaktu i przytulania.

Pimpek nr 70

Malutki Pimpek poleca się do adopcji. Jest to młody psiak, spokojny, dogaduje się z innymi psami. Ładnie chodzi na smyczy, bardzo lubi dawać całuski i być głaskany, dużo mu nie trzeba tylko pełna miska, kanapa i pieszczoty. Bardzo grzeczny. Pimpek czeka na kochający dom!  

Na wszystkich, którzy zdecydują się na adopcję psa lub kota z rybnickiego schroniska czeka niespodzianka. Darmowa sesja z pupilem wykonana przez fotograf Annę Rzeszowską  oraz zaproszenie do salonu piękności dla zwierząt "Toffik", który po ukazaniu umowy adopcyjnej ze schroniska zadba o kąpiel Waszego pupila za darmo!

W celu adopcji prosimy o kontakt: Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna - Schronisko w Rybniku ul. Majątkowa 42, 44-207 Rybnik-Wielopole, Tel: (32) 42 46 299 Adopcja zwierząt możliwa w godzinach:pon-pt: 8:00-14:00 w soboty, niedziele i święta: 8:00-11:00.

Więcej informacji również na stronie https://www.facebook.com/Psiaki-i-Kociaki-ze-Schroniska-dla-Bezdomnych-Zwierz%C4%85t-w-Rybniku-849333935123454/

Foto. Anna Rzeszowska i Edyta Urbanek