środa, 24 kwietnia 2019

imieniny: Aleksandra, Horacego, Grzegorza

RSS

Najnowszy spektakl „Selfie.com.pl” - Teatru My, w wyjątkowej aktorskiej obsadzie wkrótce w RCK

06.04.2017 11:53 | 0 komentarzy | kama

"Selfie.com.pl" w reżyserii Marii Seweryn, to najnowsza propozycja Teatru My.

Najnowszy spektakl „Selfie.com.pl” - Teatru My, w wyjątkowej aktorskiej obsadzie wkrótce w RCK
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas
październik
23 poniedziałek

„Selfie.com.pl” w Raciborzu

Start 23.10.2017 o godz. 17:00 cena biletu: 50/60/70

Premiera miała miejsce 23 marca 2017r. w Warszawie, a już 7 maja o godzinie 17.00 spektakl zostanie wystawiony również na deskach Raciborskiego Domu Kultury przy ul. Chopina 21.

Obsada aktorska rysuje się wyjątkowo, także ze względu na dorobek artystyczny aktorów.

Wystąpią:

DOROTA POMYKAŁA

MIROSŁAW BAKA / ROBERT GONERA

JULIA KAMIŃSKA

FILIP BOBEK

O spektaklu słów kilka…

Nawiązywanie relacji między ludźmi jeszcze nigdy nie było tak proste, jak dziś. Dzięki mediom społecznościowym, żeby z kimś porozmawiać, nie trzeba nawet otwierać ust. Można mieć setki znajomych i nigdy się z nimi nie spotkać. Ale znaleźć prawdziwą miłość, stworzyć prawdziwy związek i być ze sobą na zawsze, jest ciągle tak samo trudno.

W małym mieszkanku wielkiego blokowiska mieszka Brygida (Dorota Pomykała), przebojowa, nowoczesna kobieta. Zraniona w przeszłości przez mężczyznę swojego życia, nigdy mu tego nie wybaczyła i od tamtej pory jest wrogiem mężczyzn. Zamartwia się o córkę Julię (Julia Kamińska), która ciągle jest sama. Mimo trzydziestki na karku, całym jej życiem są książki, nie ma znajomych, nie ma facebooka, nie ma chłopaka, nigdy nie zrobiła sobie selfie…

W innym małym mieszkanku wielkiego blokowiska mieszka Gerard (Mirosław Baka/Robert Gonera) z synem. Gerard sam wychował swojego syna, ponieważ żona odeszła z jego szefem. Od tamtej pory Gerard nienawidzi kobiet. Martwi się o syna Pawełka (Filip Bobek), ma nadzieję, że syn znajdzie gdzieś tę wyjątkową partnerkę na całe życie, i że będzie szczęśliwy…

Chcąc pomóc Julii i Pawełkowi, Brygida i Gerard stwarzają profile swoich dzieci na portalu randkowym. Brygida, widząc zdjęcie Pawełka, prawie się w nim zakochuje, za wszelką cenę chce umówić z nim swoją córkę. Kiedy wysyła zdjęcie Julii, Gerard niemal się w niej zakochuje, twierdząc, że jest to idealna partnerka dla jego syna!

Happy end jest bliski, ale czy na pewno?

Bilety w cenie 70-, 60-, 50-, do nabycia w kasie RCK RDK przy ul. Chopina 21 .