środa, 27 marca 2019

imieniny: Ernesta, Lidii, Ruperta

RSS

Pierwsze Mikołajki w historii Eko-Okien

05.12.2016 13:32 | 0 komentarzy | ż

- To pierwsze takie Mikołajki w historii naszej firmy. Jestem bardzo zadowolony, że tylu pracowników wraz z dziećmi wzięło w nich udział. Myślę, że w przyszłych latach również będziemy takie Mikołajki organizować. Dziś było super, za rok będzie co najmniej tak dobrze - powiedział Mateusz Kłosek, Prezes Zarządu firmy EKO-OKNA S.A., obecny podczas firmowych Mikołajek, które odbyły się 4 grudnia w RAFAKO Arenie.

Pierwsze Mikołajki w historii Eko-Okien
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

- To dla nas, dla całej załogi bardzo ważna impreza. Widok bawiących się dzieci dodaje nam pozytywnej energii - dodał prezes Mateusz Kłosek. Z myślą o dzieciach przygotowano szereg atrakcji: śnieżną kulę, śniegowego bałwana, świąteczne dmuchańce, tworzenie ozdób świątecznych, przejażdżkę bajkową ciuchcią, malowanie buziek, gry i zabawy, czy wreszcie przedstawienie, którego kulminacyjnym punktem było przybycie Św. Mikołaja. Nie zabrakło też wspaniałych prezentów, rozdawanych przez Śnieżynki. Każde dziecko miało też okazję osobiście porozmawiać z Mikołajem i zrobić sobie z nim pamiątkowe zdjęcie.

- Bardzo się cieszę, że impreza mikołajkowa spotkała się z takim zainteresowaniem. Jest mi niezmiernie miło, że mogę widzieć na twarzach tylu dzieci takie uśmiechy - powiedziała Barbara Frankowicz, Kierownik Działu Personalnego EKO-OKNA S.A., podkreślając integracyjny charakter imprezy. - Zależy nam, żeby naszej załodze pracowało się u nas jeszcze lepiej - dodała B. Frankowicz.

Zadowolenia z imprezy mikołajkowej nie kryli obecni pracownicy oraz ich dzieci. - Pomysł bardzo mi się podoba, jest tu wiele ciekawych atrakcji, taki figlo-raj dla dzieci - powiedział pan Aleksander, pracownik EKO-OKIEN. - Przyszliśmy na imprezę, bo to okazja by spotkać się poza pracą, to dodatkowa integracja z zespołem. Przede wszystkim to świetna atrakcja dla naszych pociech. Ludzi przyszło bardzo dużo, bo atrakcji jest mnóstwo - powiedział pan Marek, co potwierdziła jego córeczka Ola. - Impreza integruje pracowników i pozwala nawiązać rodzinne więzi, na jakie stawia firma - dodał pan Dawid, a jego synkowi Michałkowi najbardziej podobały się prezent i Św. Mikołaj.

Dodatkową atrakcją była Fotobudka. Każdy uczestnik imprezy mógł zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie z zabawnym gadżetem i w kolorowej peruce.

Całość imprezy odbyła się w wyjątkowej zimowej scenerii oraz świątecznej oprawie muzycznej. Dzieci z pewnością na długi czas zapamiętają tegoroczne spotkanie ze Św. Mikołajem, a dorośli radość, jaką sprawiła im firmowa zabawa.

źródło: Eko-Okna