środa, 20 stycznia 2021

imieniny: Fabiana, Sebastiana, Dobroniegi

RSS

Epidemia koronawirusa:

Możesz popłynąć kajakiem Odrą za darmo [AKTUALIZACJA]

31.08.2016 09:52 | 0 komentarzy | (q)

Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza wszystkich chętnych do spróbowania swoich sił w kajaku i poznania walorów rzeki Odry! Już w najbliższą sobotę, 3 września, odbędzie się spływ kajakowy na odcinku miejskim Odry - od tamy przy Rafako do Przystani w Parku Zamkowym.

Możesz popłynąć kajakiem Odrą za darmo [AKTUALIZACJA]
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Spływ ten poprzedzi zaplanowany na Przystani koncert "Bossa nova nocą" organizowany przez Raciborskie Centrum Kultury na zakończenie lata. Zbiórka uczestników spływu o godzinie 18.30 przy tamie Rafako. Start spływu ok. 19.00, zakończenie ok. 19.45 przy przystani. Koncert godz. 20.00. Na uczestników spływu będą czekały miejsca przed sceną koncertową. Zapisy na spływ pod adresem mailowym: osir.raciborz@wp.pl, w tytule maila: "Spływ na koncert". Liczba miejsc ograniczona. Organizator zapewnia kajaki, wiosła, kamizelki ratunkowe oraz zabezpieczenie ratownicze.

Natomiast już w niedzielę, 4 września, Miasto Racibórz, F.H.U. Aktywni Jacek Kluczniok oraz OSiR Racibórz zapraszają na IV Polsko-Czeski Kajakowy Maraton Odrzański Racibórz - Kędzierzyn Koźle (42 km). Zgłoszenia przyjmowane są pod adresem mailowym: aktywni@aktywni.net.pl lub telefonicznie: 32 733 00 21. Wpisowe 50 zł/os. Więcej szczegółów i informacji na temat maratonu można poznać w regulaminie oraz programie imprezy (dostępne w załącznikach).

[AKTUALIZACJA] Ośrodek Sportu i Rekreacji poinformował, że wszystkie kajaki na sobotni spływ na koncert zostały zarezerwowane. Po raz kolejny zainteresowanie raciborzan kajakami przewyższyło nasze oczekiwania. Kajaki rozeszły się w niecałe dwie doby!