Wtorek, 7 lipca 2020

imieniny: Estery, Metodego, Kiry

RSS

Kultura

Lato z biblioteką 2016, czyli podróże po literaturze [ZAPOWIEDŹ]

14.06.2016 08:04 | 0 komentarzy | ż

Odwiedź Akademię Pana Kleksa, przeżyj szaloną przygodę z Pippi i dziećmi z Bullerbyn, rozwiąż zagadkę z Detektywem Pozytywką, zagraj mecz piłki nożnej z Mikołajkiem, przemierzaj pustynię i puszczę ze Stasiem i Nel oraz odkryj na nowo Krainę Czarów... Raciborska biblioteka zaprasza na bezpłatne zajęcia animacyjne w ramach akcji „Lato z Biblioteką”.

Lato z biblioteką 2016, czyli podróże po literaturze [ZAPOWIEDŹ]
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Zajęcia będą się odbywać w dniach 28.06 – 30.08, w każdy wtorek i czwartek w godz. 11.00-14.00 w bibliotece przy ul. Kasprowicza 12.

Każdy dzień to inny bohater literacki i nowe wyzwania - zajęcia plastyczne, zabawy ruchowe, spotkania z pisarzami dla dzieci: Marcinem Pałaszem, Kazimierzem Szymeczko, Dariuszem Rekoszem i Barbarą Gawryluk, wycieczki do Szkoły Magii i Czarodziejstwa na Zamku w Mosznej, do Studia Filmów Rysunkowych w Bielsku-Białej czy Leśnego Parku Niespodzianek w Ustroniu. Nie zabraknie także ciekawych warsztatów: detektywistycznych, lalkarskich i tanecznych a na finał odbędzie się Bal przebierańców.

- Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółowym harmonogramem naszych spotkań na stronie internetowej biblioteki: www.biblrac.pl. Zapisy na zajęcia przyjmowane są we wszystkich filiach i oddziałach biblioteki – mówi Magdalena Pordzik-Paskuda z Działu Promocji MiPBP.

„Lato z Biblioteką: Wakacyjne podróże po literaturze” jest dofinansowane ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego. - Pamiętaj! Wakacje w mieście nie muszą być nudne, gdy podróżujesz po literaturze razem z Biblioteką! - mówi M. Pordzik-Paskuda.

źródło: MiPBP w Raciborzu, oprac. żet