Poniedziałek, 22 lipca 2019

imieniny: Magdaleny, Bolesławy, Marii

RSS

Tysiąc gimnazjalistów na wielkich targach edukacyjnych w Raciborzu [ZDJĘCIA]

16.03.2016 13:27 | 0 komentarzy | żet, OQL

Piękna, uśmiechnięta i kompetentna młodzież jest najlepszym atutem raciborskich szkół ponadgimnazjalnych. Publikujemy obszerną fotorelację z pierwszego dnia Powiatowych Targów Pracy i Edukacji Racibórz 2016.

Tysiąc gimnazjalistów na wielkich targach edukacyjnych w Raciborzu [ZDJĘCIA]
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

W dniach 16-17 marca w Raciborzu odbywają się Powiatowe Targi Edukacji i Pracy. Gospodarzem imprezy jest Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego Nr 1 w Raciborzu, a konkretnie sala gimnastyczna przy dawnej Budowlance.

Pierwszego dnia targów swoją ofertę przedstawiły uśmiechnięte reprezentacje wszystkich działających w powiecie szkół średnich, Młodzieżowego Domu Kultury, Zespołu Szkół Specjalnych, Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego w Rudach, a także specjaliści z Cechu Rzemiosł Różnych, oddziału kształcenia zawodowego RAFAKO, Powiatowego Urzędu Pracy w Raciborzu. Swoje stoisko miał również Zakład Wodociągów i Kanalizacji w Raciborzu, który jak zawsze promował raciborską wodę - polewaną z dodatkiem mięty, cytryny, limonki, pomarańczy.

Jednocześnie w szkołach ponadgimnazjalnych trwały dni otwarte. Impreza spotkała się z ogromnym zainteresowaniem gimnazjalistów - nie tylko z Raciborza i gmin powiatu raciborskiego, ale również gmin sąsiednich, m.in. Lubomi, Syryni, Polskiej Cerekwi.

Szczegółowa relacja z Powiatowych Targów Pracy i Edukacji we wtorkowych "Nowinach Raciborskich" (22.03.16).


Poniżej do pobrania informator z kompletną ofertą edukacyjną raciborskich szkół ponadgimnazjalnych:

Pobierz Informator naborowy 2016_2017.pdf (format pdf, rozmiar ~4.44 M)

Zobacz również: