Niedziela, 15 grudnia 2019

imieniny: Niny, Celiny, Krystiany

RSS

Ale wkoło jest wesoło... czyli XV Gwiazdka Serc tuż, tuż

07.12.2015 13:03 | 0 komentarzy | ż

- Bilety na XV Koncert Charytatywny Gwiazdka Serc schodzą jak świeże bułeczki - informuje Raciborska Izba Gospodarcza.

Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Bilety na XV Koncert Charytatywny Gwiazdka Serc schodzą jak świeże bułeczki. Każdego roku sala w Raciborskim Domu Kultury wypełniona jest po brzegi. Podczas tej edycji zapewne będzie podobnie, bowiem wydarzenie jest niezwykłe. Po pierwsze to jedyna okazja, gdy znane osoby, które na co dzień piastują znaczące stanowiska można zobaczyć w zupełnie innym wcieleniu. Po drugie - całkowity dochód z imprezy przeznaczony zostanie na cele charytatywne. Warto podkreślić, że podczas dotychczasowych koncertów udało się zebrać ponad pół miliona złotych.

Tegoroczna edycja odbędzie się w piątek, 11 grudnia o godz. 18.00. Na scenie zobaczymy m.in. samorządowców, lekarzy, biznesmenów czy urzędników. Większość z występujących osób to amatorzy, którzy nie mają na co dzień do czynienia z estradą. - Mają za to swoje pasje, a do tego poczucie humoru, dystans do siebie i co najważniejsze, chęć niesienia w ten sposób pomocy potrzebującym. Publiczność, jaką gromadzi Gwiazdka Serc jest wspaniała, reaguje bardzo życzliwie i mamy nadzieję, że w tym roku dopisze tak licznie, jak w latach ubiegłych - mówi Tadeusz Ekiert, Prezes Raciborskiej Izby Gospodarczej.

Ostatnie bilety - cegiełki można jeszcze nabyć w siedzibie Raciborskiej Izby Gospodarczej (ul. Batorego 7, I piętro) od poniedziałku do piątku w godz. 08.00 do 14.00. Bilety dostępne są w cenach 60, 50 i 25 złotych.

Przypomnijmy, że pierwszy koncert odbył się 15 grudnia 2000 roku. Jego pomysłodawczynią, a także reżyserką i scenarzystką, była dziennikarka, poetka i pisarka, Dorota Stasikowska -Woźniak. Inicjatorka „Gwiazdki Serc” poprowadziła pierwszy koncert wspólnie z Januszem Glinką, ówczesnym prezesem honorowym RIG. Raciborska Izba Gospodarcza od piętnastu lat jest organizatorem tego wydarzenia.

źródło: Raciborska Izba Gospodarcza