Czwartek, 3 grudnia 2020

imieniny: Franciszka, Ksawerego, Lucjusza

RSS

Epidemia koronawirusa:

Sztuka obwąchiwania - czyli dalszy ciąg Złośliwego Przeglądu Miesiąca

05.10.2015 10:36 | 0 komentarzy | web

Kiedyś, gdy podejrzewało się sąsiada, że zakopuje śmieci albo zatruwa powietrze to najpierw szło się wyjaśnić sytuację bezpośrednio do niego. Obecnie rozwiązuje się takie problemy poprzez spotkanie z prezydentem miasta, bo jak wiadomo w jego gabinecie są najlepsze warunki do profesjonalnej analizy przyczyn smrodu.

Sztuka obwąchiwania - czyli dalszy ciąg Złośliwego Przeglądu Miesiąca
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Jak donoszą media, radny Leon Fiołka zgłosił prezydentowi podejrzenie mieszkańca Dębicza, że miejskie wysypisko śmieci psuje okoliczne powietrze. Prezydent Mirosław Lenk wezwał więc prezesa Zakładu Zagospodarowania Odpadów Władysława Konopkę, aby wyjaśnić sprawę. Ten nie dość, że zaprzeczył, że wysypisko eksportuje do otoczenia domniemany odór, to jeszcze ponoć poddał się „osobistej weryfikacji” mającej potwierdzić, że powietrze, w którym na co dzień przebywa, ma parametry uzdrowiskowe. Niestety, prasa nie podaje kto konkretnie i jaką techniką obwąchiwał prezesa, a przede wszystkim czym prezes pachniał. Metodę moim zdaniem należałoby jednak doskonalić, bo w Raciborzu parę osób do profesjonalnego obwąchania by się znalazło…

Bożydar Nosacz

Zobacz pozostałe teksty Bożydara


Masz informację, która nadawałaby się do tej rubryki i chcesz się nią podzielić? Napisz: bozydar.nosacz@outlook.com


Opinie oraz treści zawarte w rubryce WebKrytyka przedstawiają wyłącznie własne zdanie autorów i mogą ale nie muszą odzwierciedlać poglądów redakcji. Masz coś ciekawego do przekazania szerszemu gronu - zapraszamy na łamy portalu nowiny.pl - opublikujemy Twój felieton bezpłatnie. Wyślij swoje przemyślenia na adres webkrytyka@nowiny.pl. Redakcja zastrzega sobie prawo odmowy publikacji materiału.

Ludzie:

Leon Fiołka

Leon Fiołka

Przewodniczący Rady Miasta Racibórz.

Mirosław Lenk

Mirosław Lenk

Radny Miasta Racibórz, były prezydent.