Niedziela, 26 maja 2019

imieniny: Filipa, Pauliny, Eweliny

RSS

Jaka rada taka zemsta - czyli dalszy ciąg Złośliwego Przeglądu Miesiąca

08.06.2015 10:40 | 0 komentarzy | web

Wojewoda nakazał radzie gminy Nędza przestrzegać ustawy o samorządzie i dokooptować do składu komisji rewizyjnej członka z klubu radnych, nawet jeśli ten jest wredny czyli opozycyjny.

Jaka rada taka zemsta - czyli dalszy ciąg Złośliwego Przeglądu Miesiąca
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Większość rady postanowiła jednak „posiłować się na rękę” z wojewodą i znów nie wybrała do komisji zgłoszonego przez klub Juliana Skwierczyńskiego. Można się tylko domyślać, że każdego innego z pozostałej klubowej czwórki wybraliby bez problemu, ale z radnym z Zawady Książęcej mają taką kosę, że mowy nie ma. Cóż, jaka klasa polityczna taka i zemsta. A na marginesie, w „Zemście” przez duże „Z” czyli komedii Aleksandra Fredry, dwóch oszołomów również toczyło bezsensowny spór przez wiele lat, ale przynajmniej za własne pieniądze.

Bożydar Nosacz

Zobacz pozostałe teksty Bożydara


Masz informację, która nadawałaby się do tej rubryki i chcesz się nią podzielić? Napisz: bozydar.nosacz@outlook.com


Opinie oraz treści zawarte w rubryce WebKrytyka przedstawiają wyłącznie własne zdanie autorów i mogą ale nie muszą odzwierciedlać poglądów redakcji. Masz coś ciekawego do przekazania szerszemu gronu - zapraszamy na łamy portalu nowiny.pl - opublikujemy Twój felieton bezpłatnie. Wyślij swoje przemyślenia na adres webkrytyka@nowiny.pl. Redakcja zastrzega sobie prawo odmowy publikacji materiału.