środa, 22 stycznia 2020

imieniny: Anastazego, Wincentego, Gaudentego

RSS

GOKiR w Mszanie uruchamia aplikację SMS. Do czego będzie służyć?

18.02.2015 15:15 | 0 komentarzy | ż

- Uczestnicy imprez organizowanych przez GOKiR Mszana otrzymają na swoje telefony szczegółowe informacje dotyczące wydarzenia, w którym zamierzają uczestniczyć. Dowiedzą się m.in. na którą godz. zaplanowano wyjazd czy planowany powrót z wycieczki, a także co należy ze sobą zabrać - informuje GOKiR w Mszanie.

GOKiR w Mszanie uruchamia aplikację SMS. Do czego będzie służyć?
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Aplikacja SMS to część większego programu komputerowego, który powstał w GOKiR do tworzenia list uczestników imprez. - Mieszkańcy naszej gminy mają możliwość zapisywania się w każdym z naszych trzech ośrodków kultury. Konieczne więc było telefoniczne aktualizowanie list. To rodziło pewne komplikacje, szczególnie w okresie ferii kiedy to codziennie organizowaliśmy imprezy wyjazdowe. Obecnie pracownicy tworzą listy w specjalnej aplikacji dostępnej dla kilku z nich. Widzą na bieżąco m.in. ile wolnych miejsc pozostało, kto uregulował płatności itp. To zdecydowanie ułatwia pracę - wyjaśnia Rafał Jabłoński, dyrektor GOKiR Mszana.

Udogodnieniem dla mieszkańców korzystających z usług GOKiR jest funkcja tworzenia i wysyłania SMS-ów. Są one wysyłane automatycznie do wszystkich osób znajdujących się na liście wycieczki, rajdu rowerowego, zabawy tanecznej czy zawodów sportowych. Dzięki temu każda osoba kilka dni przed wydarzeniem otrzyma np. wiadomość z godziną wyjazdu, przewidywaną prognozą pogody, planowaną porą powrotu i innymi ważnymi informacjami.

Stworzenie aplikacji kosztowało GOKiR 550 zł. Roczny koszt funkcji SMS wyniesie ok. 300 zł.

źródło: GOKiR Mszana