Wtorek, 26 maja 2020

imieniny: Filipa, Pauliny, Eweliny

RSS

Jarosław Kaczyński w Rybniku

31.08.2014 13:06 | 7 komentarzy | pm

Szef PiS wspiera w kampanii do senatu Izabelę Kloc. Podczas konferencji zorganizowanej przez PiS, Jarosław Kaczyński przekonywał dlaczego warto w wyborach uzupełniających do senatu, które odbędą się 7 września warto postawić na Izabelę Kloc.

Jarosław Kaczyński w Rybniku
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Prezes PiS, podobnie zresztą jak posłanka z tej partii, rywalizująca z trójką innych kandydatów o mandat do senatu, skupił się jednak na krytykowaniu swoich głównych konkurentów, głównie z PO.

– Te wybory są dla nas bardzo ważne. To początek cyklu wyborczego, który zakończy się przyszłorocznymi wyborami do parlamentu. Wierzymy, że doprowadzą one do zmian w Polsce, których nasz kraj potrzebuje. Bardzo istotne jest to, aby w Rybniku powtórzyć sukces Bolesława Piechy z ostatnich wyborów. Mamy znakomitą kandydatkę, która jest stąd i na pewno będzie dobrze dbała o interesy tego okręgu – stwierdził Jarosław Kaczyński. – Jestem Ślązaczką i dlatego bardzo mi zależy, aby wszystkim żyło się tutaj dobrze, żeby ten region się rozwijał. A niestety, obecnie ta ziemia przeżywa trudny czas władzy PO. Ludzie tej partii dbają tylko o swoje interesy. Gdy spytałam panią minister Bieńkowską, co zrobi dla Śląska, to usłyszałem, że ona nie zamierza specjalnie pochylać się nad województwem śląskim. Dlatego chciałabym powiedzieć stop Platformie Obywatelskiej. Na Śląsku i w Polsce – mówiła kandydatka do senatu. Wcześniej w ramach kampanii Izabeli Kloc z wyborcami spotkał się m.in. Antoni Macierewicz, wiceprezes Prawa i Sprawiedliwości.

Ludzie:

Bolesław Piecha

Bolesław Piecha

Polityk Prawa i Sprawiedliwości, były europoseł, poseł i senator. 

Izabela  Kloc

Izabela Kloc

Senator VIII kadencji, posłanka na Sejm V, VI, VII i VIII kadencji, od lipca 2019 europosłanka.