Czwartek, 21 stycznia 2021

imieniny: Agnieszki, Jarosławy, Epifaniego

RSS

Epidemia koronawirusa:

Urocza Martyna zachęca do wypowiedzi w sprawie przyszłości Placu Długosza

20.07.2014 09:49 | 0 komentarzy | żet

Władze Raciborza na poważnie przymierzają się do rewitalizacji placu. Ankietę na temat jego zagospodarowania można wydrukować i dostarczyć do urzędu oraz wypełnić na miejscu. Przewidziano również trzecią, wydaje się, że najbardziej przyjemną i przystępną dla mieszkańców możliwość.

Urocza Martyna zachęca do wypowiedzi w sprawie przyszłości Placu Długosza
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

W dniach 19-20 lipca (godz. 10-20) na Skwerze im. ks. prałata Stefana Pieczki rozstawiono niewielkie stoisko, na którym można było wypełnić stosowną ankietę. - Zainteresowanie jest duże - powiedziała nam Martyna, hostessa obsługująca stoisko. W jej słowach nie było przesady. Od godziny 10 do godz 17 swój głos w sprawie przyszłości Placu Długosza oddało ponad 120 osób.

- Zebrane w ten sposób wnioski mieszkańców miasta pomogą lepiej przygotować program rewitalizacji zarówno w zakresie infrastrukturalnym jak i w zakresie tzw. "rewitalizacji społeczno - zawodowej" - informuje Anita Tyszkiewicz-Zimałka, rzecznik prasowy UM Racibórz.

ANKIETĘ W FORMACIE PDF MOŻNA POBRAĆ KLIKAJĄC W TEN LINK

(należy wrzucić ją do urny w Urzędzie Miasta Racibórz)

Władze Raciborza planują zrealizować projekt polegający n kompleksowym zagospodarowaniu placu. Do sfinansowania przedsięwziecia mają zostać wykorzystane środki z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata  2014-2020.