Piątek, 7 maja 2021

imieniny: Gustawy, Ludmiły, Sawy

RSS

Warsztaty tworzenia biżuterii w WCK

Start 24.01.2020 o godz. 17:00 cena biletu: 50 zł

Wodzisławskie Centrum Kultury zaprasza na warsztaty tworzenia biżuterii ze lnianych sznurków, które odbędą się w piątek, 24 stycznia o godz. 17:00. W spotkaniu prowadzonym przez właścicielkę firmy „Stylowy garaż”, może wziąć udział każdy, kto chce stworzyć własne, niepowtarzalne rękodzieło, a także miło spędzić czas w gronie osób o podobnych zainteresowaniach.

Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Wodzisławskie Centrum Kultury

Wodzisław, Kubsza 17

Warsztaty będą okazją do wykonania naszyjnika i bransoletki ze lnianych sznurków. W tajniki tworzenia oryginalnej biżuterii uczestników spotkania wprowadzi pasjonatka z Radlina, Tatiana Pawlak, która z powodzeniem oddaje się pasji tworzenia nietuzinkowych ozdób. W „Stylowym garażu”, który powstał z miłości do rękodzieła, tworzy m.in.: biżuterię, dodatki, wyjątkowe ubrania, ozdoby oraz produkty do aranżacji wnętrz. W odróżnieniu od masowych towarów, które możemy kupić w sklepach, jej wyroby odznaczają się pieczołowitą starannością i dbałością o każdy detal.

- Proponujemy ciekawą formę spędzenia wolnego czasu, który twórczo wypełnią zajęcia poświęcone tworzeniu oryginalnych ozdób i rękodzieła - mówi Krzysztof Jaroch, dyrektor Wodzisławskiego Centrum Kultury.

Zapisy na warsztaty przyjmowane są telefonicznie do piątku, 17 stycznia pod numerem tel. 32 455 48 55 w dziale Projektów i Animacji Kulturalnej WCK. Cena za uczestnictwo w zajęciach wynosi 50 zł od osoby. Wszystkie materiały zapewnia organizator, a stworzone podczas zajęć dzieła uczestnicy zabierają ze sobą.

/Materiały prasowe/