Wtorek, 3 sierpnia 2021

imieniny: Lidii, Augusta, Nikodema

RSS

Twórcze place zabaw

Start o godz. 09:00, trwa od 09 do 14 sierpnia wstęp wolny

Sierpień w Domu Kultury Boguszowice rozpocznie się serią imprez w przestrzeni rozsianych między blokami boguszowickich podwórek.

Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Dom Kultury Boguszowice

Rybnik, Plac Pokoju 1

„Wychodzimy na zewnątrz, chcemy znaleźć się bliżej naszych sąsiadów, tych do których kierujemy wszystkie swoje działania. Będziemy wspólnie się bawić, ale i rozmawiać o tym, czym jest dla Boguszowic dom kultury i jak mieszkańcy wyobrażają sobie jego rolę w swoim życiu” tłumaczy Izabela Karwot, dyrektor Domu Kultury Boguszowice.

9, 10, 13 i 14 sierpnia animatorzy boguszowickiej placówki będą organizować wspólne spędzanie czasu kolejno na podwórkach przy ul. Wazów (koło Szkoły Podstawowej nr 18), w okolicy garaży na Osiedlu Południe, przy ul. Patriotów (niedaleko krzyża i Lewiatana) oraz na placu przed siedzibą Domu Kultury Boguszowice. W planie zabawy z chustą klanza, animacje dla najmłodszych, malowanie buziek, robienie popularnych „gniotków”, gry planszowe i różne inne atrakcje.

„Boguszowice to nasz wspólny dom, który chcemy uczynić szczęśliwym i otwartym, a przede wszystkim przyjaznym dla dzieci. Podwórko kojarzy się z radością i ruchem – spotkajmy się tam, rozmawiajmy, bawmy się razem!” – tak zachęca do udziału w akcji Twórcze Place Zabaw dyrektor Domu Kultury Boguszowice.