Sobota, 15 grudnia 2018

imieniny: Niny, Celiny, Krystiany

RSS

Teatr Supełek w ramach Rodzinnych Spotkań z Teatrem

Start 25.02.2018 o godz. 16:00 cena biletu: 15 zł

W ostatnią niedzielę miesiąca, 25 lutego Wodzisławskie Centrum Kultury zaprasza tradycyjnie na Rodzinne Spotkania z Teatrem, w ramach których na wodzisławskiej scenie zaprezentuje się Teatr Supełek w spektaklu pt. „7 księżniczek na wieży”.

Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Wodzisławskie Centrum Kultury

Wodzisław, Kubsza 17

To przedstawienie, które dotrze z pewnością do widzów między 4 a 100 rokiem życia. Porusza zagadnienia związane z dorastaniem, takie jak międzypokoleniowa niezgoda, potrzeba szacunku i kształtujące się poczucie własnej wartości w świecie. By trafić do publiczności utalentowana grupa młodych aktorów z Teatru Supełek z Rybnika, stworzyła humorystyczne kreacje. Jakie? Żeby się o tym przekonać trzeba zajrzeć do Wodzisławskiego Centrum Kultury.

Fabuła spektaklu: W pewnym królestwie jest aż siedem dziedziczek tronu – stanowi to niemały problem matrymonialny, który staje się głównym zmartwieniem królowej, króla, dworu – i oczywiście siedmiu panien na wydaniu. Odpowiedni kawalerowie wciąż się nie pojawiają…

- Rodzinne Spotkania z Teatrem to nie tylko sam spektakl specjalnie wybrany na tą okoliczność. To również cykl bezpłatnych zajęć pn. „Bawmy się” prezentowanych przed spektaklem. Tym razem WCK zaprosiło do współpracy Aleksandrę Trocińską ze studia „FitOlka” – informuje Krzysztof Jaroch, dyrektor Wodzisławskiego Centrum Kultury.

Spektakl „7 księżniczek na wieży” rozpoczyna się o godzinie 16:00. Cykl „Bawmy się” o godzinie 15:00.

Bilety w cenie 15 zł można rezerwować pod nr tel. 32 455 48 55 lub osobiście w sekretariacie WCK. Kasa WCK czynna: poniedziałek, wtorek, piątek w godzinach 12:00-17:00. W środę kasa nieczynna. W czwartek: 8:00-13:00. Weekend - na godzinę przed imprezami. Rezerwacje biletów ważne są przez okres dwóch tygodni. W wypadku nieodebrania rezerwacja zostanie anulowana przez system. Sprzedaż biletów również na stronie www.biletomaniawck.pl