środa, 3 marca 2021

imieniny: Maryny, Kunegundy, Pakosława

RSS

PupiLove Targi w Opolu

Start 26.05.2019 o godz. 10:00 wstęp wolny

W niedzielę 26 maja po raz pierwszy w Opolu odbędą się PupiLove Targi, podczas których będzie można kupić najróżniejsze akcesoria i produkty dla czworonogów.

Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Wydarzenie odbędzie się w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym w Opolu ul. Wrocławska 158

PupiLove Targi – co to takiego?

PupiLove Targi w Opolu to lokalne wydarzenie skierowane do wszystkich właścicieli oraz miłośników psów i kotów. Będziecie mogli odwiedzić stoiska wielu małych firm i manufaktur, które z pasją tworzą m. in.: przepiękne smycze, szelki i obroże, maty samochodowe, posłania, ubranka i kocyki, bandanki i zabawki, smakołyki, kosmetyki oraz inne akcesoria dla psów, kotów i ich właścicieli. Wszystko w jednym miejscu, a co najważniejsze można je obejrzeć, dotknąć, przymierzyć i kupić.

PupiLove Targi to projekt ogólnopolski o charakterze road show połączonego ze sprzedażą. Jego celem jest pokazywanie i promowanie polskich projektantów, wytwórców i dystrybutorów designerskich, niebanalnych produktów oraz akcesoriów dla zwierząt domowych. Elementem tej ogólnopolskiej kampanii targowej jest edukacja dotycząca zasad posiadania, nauki, treningu, pielęgnacji, żywienia i suplementacji naszych pupili.

Konkurs z nagrodami

Wśród odwiedzających PupiLove Targi w Opolu zostanie przeprowadzony konkurs, którego laureaci otrzymają atrakcyjne nagrody rzeczowe ufundowane przez wystawców.

Pomagamy

Podczas wydarzenia Pupilove Targi będziemy wspierać zwierzęta potrzebujące pomocy, ponieważ to doskonała okazja aby poprawić los zwierzaków, którym nie dane było żyć w domach kochających właścicieli.

Gdzie i kiedy?

PupiLove Targi odbędą się w niedzielę 26 maja w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym w Opolu ul. Wrocławska 158.

Imprezę możecie odwiedzić w godzinach 10:00 - 18:00. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny, a przyprowadzone czworonogi będą mile widziane.

/Materiały prasowe/