Piątek, 5 marca 2021

imieniny: Adriana, Fryderyka, Oliwii

RSS

Powiatowe Targi Pracy Racibórz 2017

Start 29.03.2017 o godz. 12:00 wstęp wolny

Powiatowy Urząd Pracy w Raciborzu wspólnie z Agencją Promocji Ziemi Raciborskiej i Wspierania Przedsiębiorczości zapraszają Państwa do udziału w Powiatowych Targach Pracy które odbędą się na Zamku Piastowskim w Raciborzu przy ulicy Zamkowej 2, 29.03.2017 r. w godzinach od 12:00 do 17:00.

Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Zamek Piastowski w Raciborzu

Racibórz, Zamkowa 2

Podczas wydarzenia zaprezentowane zostaną lokalne oferty pracy, zagraniczne oferty upowszechnione w ramach sieci Eures, które zaprezentują przedstawiciele firm z Czech, Słowacji i Niemiec, oferty edukacyjne szkół policealnych i wyższych oraz instytucji szkoleniowych i wspierających przedsiębiorczość. Ponadto każdy z uczestników będzie miał możliwość skorzystania z konsultacji i porad ekspertów.

Targi dają mozliwość nawiazania bezpośredniego kontaktu z osobami bezrobotnymi, osobami planującymi zmianę dotychczasowego zatrudnienia, jak również ze studentami, absolwentami szkół wyższych i średnich.

Zachęcamy do zaprezentowania firmy i przedstawienia wolnych miejsc pracy

Udział jest całkowicie bezpłatny. Wystawcom zapewniamy stoisko wystawiennicze (stolik + krzesło).

Zapraszając serdecznie do udziału w imprezie uprzejmie proszę o potwierdzenie Państwa uczestnictwa, które przyjmujemy do dnia 20.03.2017 r. drogą pocztową, faxem, e-mail lub telefonicznie.

Osoba do kontaktu: Małgorzata Janiczek tel. 32 415 45 50 wew. 215

źródło: Starostwo Powiatowe w Raciborzu