Piątek, 30 lipca 2021

imieniny: Julity, Ludmiły, Rościsława

RSS

NERD 2018

Start o godz. 16:00, trwa od 10 do 12 sierpnia cena biletu: 5-20

Grupa NERD, MiPBP w Raciborzu, Raciborski Klub Fantastyki „Bastion” oraz Zespół Szkół Społecznych RTO „Szkoła” zapraszają na konwent miłośników gier i fantastyki NERD 2018, który odbędzie się w dniach 10-12 sierpnia w raciborskim Społecznym Gimnazjum dla Dorosłych przy ul. Opawskiej 81 (dawny Budynek B Gimnazjum nr 5).

Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Gimnazjum nr 5

Racibórz, Opawska 81

Tegoroczny NERD będzie już piątą edycją tego zlotu fanów gier bez prądu. Hasło „Graj w zielone!” nawiązuje do tradycji pierwszego raciborskiego konwentu – Goblikonu, który w tym roku urządził sobie przerwę.

Na NERDzie będzie można przede wszystkim zagrać – w planszówki, karcianki, gry towarzyskie oraz narracyjne i teatralne gry fabularne, czyli sesje RPG i larpy. Już teraz zapowiedziano trzy turnieje eliminacyjne do mistrzostw Polski i świata w grach: Carcassone, Wsiąść do Pociągu oraz ICECOOL, w których można będzie wygrać atrakcyjne nagrody. Nie zabraknie też jednak prelekcji i konkursów, a na placu szkolnym, w otwartej strefie, wypocząć będzie można na leżakach i wziąć udział w dodatkowych atrakcjach.

Wstęp na wszystkie trzy dni konwentu wyniesie 20 zł; uczestnictwo tylko w piątek lub niedzielę kosztować będzie 5 zł, a tylko w sobotę 10 zł.

Więcej informacji można znaleźć na stronie internetowej Grupy NERD: grupanerd.wordpress.com, fanpage’u na facebooku: www.facebook.com/NERDrpg oraz stronie internetowej wydarzenia: www.facebook.com/events/124118725069899.

źródło: NERD