środa, 3 marca 2021

imieniny: Maryny, Kunegundy, Pakosława

RSS

Krzysztof Zalewski na Końcu Świata

Start 03.03.2017 o godz. 20:00 cena biletu: 40/45

3 marca 2017 na Przystanku Kulturalnym Koniec Świata wystąpi Krzysztof Zalewski. To pierwszy koncert klubowy z cyklu ALTERNATYWNA WIOSNA na Końcu Świata.

Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Przystanek Kulturalny Koniec Świata

Racibórz, Karola Miarki

W piątek 3 marca o godz. 20.00 Krzysztof Zalewski wraz z zespołem będzie promował swoją najnowszą płytę pt. "Złoto" na Końcu Świata.

Krzysztof Zalewski urodził się w 1984 roku w Lublinie. Jest wokalistą, kompozytorem, autorem tekstów i multiinstrumentalistą. Szerszej publiczności dał się poznać w 2002 roku, podczas występów w programie telewizyjnym "Idol".

Zwycięstwo w talent show pozwoliło mu wydać debiutancki album pt. "Pistolet". Następne lata nie były dla niego jednak zbyt przychylne, współpracował z innymi artystami, a nawet wystąpił w filmie ("Historia Roja"). Po wieloletniej przerwie powrócił w 2013 roku z nowym albumem "Zelig", który cieszył się dużą popularnością. W listopadzie 2016 roku światło dzienne ujrzała jego płyta "Złoto".

Nowy album Krzysztofa Zalewskiego zrodził się z potrzeby jak najczęstszego kontaktu z publicznością. Album "Złoto" zawiera takie przeboje "Miłość, miłość" ( z Natalią Przybysz) czy "Luka" .

W muzycy Zalewskiego słychać pełny wachlarz emocji i muzycznych wrażeń, które razem układają się w zaskakująco spójny złoty środek. I choć jest to autorska płyta artysty, podczas prac w Tonn Studiu wsparli go swoim realizatorskim doświadczeniem Bartek Królik, Marek Piotrowski, Andrzej Smolik, Bartosz Mielczarek, Krzysztof Tonn, Maciej Staniecki i Robert Szczytowicz. O świetnej sekcji rytmicznej – Andrzej Markowski (basista jest też współautorem kilku utworów) / Bolek Wilczek – nie wspominając.

„Złoto” jest na pewno najbardziej osobistą, a zarazem najbardziej przystępną i przebojową płytą Krzysztofa Zalewskiego. To taki materiał, który skupia w sobie wszystkie jego dotychczasowe doświadczenia, jako wokalisty, multiinstrumentalisty, kompozytora i tekściarza.

Posłuchaj i przyjdź!

https://www.youtube.com/watch?v=64M7pBiSB7A

https://www.youtube.com/watch?v=IEiRPInizgQ

Do zobaczenia!

Wstęp: 40/ 45 PLN w dniu koncertu. Ilość miejsc ograniczona

3 marca 20.00

Przystanek Kulturalny koniec Świata

ul. K. Miarki 3A Racibórz