Piątek, 6 grudnia 2019

imieniny: Mikołaja, Jaremy, Leontyny

RSS

Dieta i trening w chorobach tarczycy

Start 14.03.2019 o godz. 16:00 wstęp wolny

Co, jak i dlaczego warto jeść, czego należy się wystrzegać, czego nie wolno pomijać? Jaka forma aktywności fizycznej może pomóc? Biblioteka w Ocicach zaprasza 14 marca na spotkanie z Magdaleną Kopel.

Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

- Chorób tarczycy – nadczynności, niedoczynności, Hashimoto, choroby Gravesa-Basedowa – nie wolno lekceważyć. Jeśli już jednak znasz diagnozę, bierzesz leki, zadbaj także o odpowiednią dietę, bez której leczenie może być mało skuteczne – przekonuje Magdalena Pordzik-Paskuda z MiPBP w Raciborzu.

Magdalena Kopel – raciborzanka, specjalista do spraw żywienia. Od lat związana ze sportem, z wykształcenia prawnik i specjalista ds. żywienia z zakresu dietetyki klinicznej. Trener Strenght Coach Performance i instruktor fitness. Prelegentka konwencji i szkół dla trenerów personalnych i instruktorów fitness. Prywatnie mama, fanka slow life i kuchni roślinnej.

Spotkanie odbędzie się w czwartek 14 marca o godz. 16.00 w Filii Publiczno-Szkolnej nr 3 w Ocicach przy ul. Tuwima 1. Po prelekcji możliwość umówienia się na konsultacje.