Czwartek, 21 marca 2019

imieniny: Benedykta, Lubomiry, Mikołaja

RSS

Dance Away w Domu Kultury w Rybniku - Niedobczycach

Start 03.03.2018 o godz. 18:00 cena biletu: 55/60

DANCE AWAY – to niespotykane dotąd połączenie celtyckiej muzyki, irlandzkiego tańca oraz pantomimy. I to w najlepszym wydaniu!

Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Dom Kultury Niedobczyce

Rybnik, Barbary 23

Występujący od 30 lat na scenie, nagrodzony FRYDERYKIEM za swoją muzykę, zdobywca ZŁOTEJ i PLATYNOWEJ płyty – zespół CARRANTUOHILL, wspólnie z wielokrotnymi MISTRZAMI ŚWIATA w tańcu irlandzkim – formacją SALAKE oraz wybitnym specjalistą od pantomimy Ireneuszem KROSNYM, stworzyli widowisko artystyczne łączące te trzy gatunki sztuki.

Przedstawienie stanowi jedną, spójną całość, w której fantastyczna muzyka folkowa przeplata się z energetycznym i niezwykle widowiskowym tańcem irlandzkim oraz wielką dawką wspaniałego humoru. Zaś znany w środowisku kabaretowym Irek KROSNY pokazuje się wreszcie z niezwykle szerokiej strony, nie tylko jako zabawny mim, ale również jako doskonały aktor, tancerz i muzyk.

DANCE AWAY to spektakl gdzie nie pada zbyt wiele słów, za to jest dużo muzyki, tańca śmiechu i radości !

Na to niezwykłe wydarzenie zapraszamy do Domu Kultury w Rybniku - Niedobczycach 3 marca’18 (sobota) o godz. 18.00.

Bilety w cenie 55 zł do nabycia w sekretariacie Domu Kultury oraz na stronie biletyna.pl https://admin.biletyna.pl/event/view/id/65637 Możliwość zakupu biletu w dniu koncertu w cenie 60 zł.