Poniedziałek, 21 czerwca 2021

imieniny: Alicji, Alojzego, Rudolfa

RSS

Akademia Czytelnicza i Bajkoczytanie

Start 06.03.2017 o godz. 13:00 wstęp wolny

W marcu, raciborska biblioteka zaprasza do udziału w cyklicznych, edukacyjnych zajęciach dla dzieci – Akademii Czytelniczej w Markowicach oraz Bajkoczytaniu po angielsku na Ostrogu.

Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Filia nr 2 Ostróg

Racibórz, Bielska 12

Filia nr 10 MiPBP Racibórz-Markowice

Racibórz-Markowice, Jordana 6

Akademia Czytelnicza w bibliotece w Markowicach to cykl zajęć dla przedszkolaków opartych na wesołych zabawach literackich, teatralnych czy plastycznych ale przede wszystkim żywy kontakt z literaturą dziecięcą oraz twórczo spędzony czas rodzica z dzieckiem. W trakcie spotkań dzieci poznają różne utwory literackie: opowiadania, bajki, wiersze, legendy i zagadki a także uczą się poprawnego obchodzenia z książką.

Każdy miesiąc to spotkanie z innym bohaterem literackim. Najbliższe spotkanie odbędzie się w poniedziałek 6 marca o godz. 13.00 i będzie poświęcone książce Grzegorza Kasdepke „Detektyw Pozytywka”.

Tego samego dnia o godz. 16.45, biblioteka na Ostrogu przy ul. Bielskiej 12 zaprasza dzieci w wieku 3-6 lat na kolejną darmową lekcję języka angielskiego. W programie: lektura bajki „The very hungry Catepillar” oraz gry i zabawy prowadzone przez lektorów Centrum Edukacyjnego HeleMele.

Serdecznie zapraszamy!