Piątek, 28 lutego 2020

imieniny: Romana, Makarego, Lutomira

RSS

Anna Ronin oficjalnie: wystartuję w wyborach [OŚWIADCZENIE]

13.09.2018 15:43 | 18 komentarzy | ma.w

- Stanę do walki o urząd Prezydenta Miasta Racibórz - deklaruje radna miejska, która przed czterema laty uzyskała drugi wynik wyborczy w rywalizacji z Mirosławem Lenkiem i Dawidem Wacławczykiem. Ronin przypomina, że głosowało za nią wtedy 46% raciborzan.

Anna Ronin oficjalnie: wystartuję w wyborach [OŚWIADCZENIE]
Anna Ronin w 2014 roku po raz pierwszy startowała na urząd prezydenta Raciborza. Na zdjęciu stoją za nią ówcześni kandydaci na radnych
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Radna rozesłała mediom swoje oświadczenie (treść w załączniku), w którym potwierdza swój wyborczy start i wskazuje, że będzie walczyła z "raciborskim układem z Wileńskiej". Nazywa październikowe wybory "plebiscytem", bo jej zdaniem w Raciborzu nie ma warunków, aby mogły się odbyć wolne i demokratyczne wybory. Ronin ostrzega raciborzan "przed nowymi inicjatywami politycznymi i pozorną zmianą "twarzy układu".

- Układ podkłada nowe inicjatywy w postaci byłych i obecnych urzędników miejskich. To są wciąż ci sami ludzie i te same powiązania towarzysko - biznesowe, sterowane przed ich szefa z Wileńskiej (chodzi o Tadeusza Wojnara prezesa SM Nowoczesna i byłego przewodniczącego rady - przyp. red.) - informuje Anna Ronin. Apeluje do raciborzan o liczny udział w wyborach.

Pełna treść oświadczenia radnej

Pobierz Anna-Ronin01.pdf (format pdf, rozmiar ~56.24 k)

Ludzie:

Anna Ronin

Anna Ronin

Radna Gminy Racibórz