Pożar w mieszkaniu, dwie osoby poszkodowane. LPR lądował przy Polnej w Raciborzu [ZDJĘCIA]

Pożar w mieszkaniu na pierwszym piętrze bloku przy ulicy Polnej w Raciborzu. Dwie osoby zostały poszkodowane, służby na miejscu udzielają im pomocy. Wezwano również śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Pożar w mieszkaniu, dwie osoby poszkodowane. LPR lądował przy Polnej w Raciborzu [ZDJĘCIA]
Na razie nie wiadomo, jakie są dokładne przyczyny zdarzenia. / fot. (q) Nowiny.pl

Zgłoszenie o pożarze w jednym z mieszkań bloku przy ulicy Polnej w Raciborzu dotarło do służb o 17:25. Na miejsce skierowano w sumie osiem zastępów straży pożarnej. Ogień objął dwa pomieszczenia. Ewakuowało się około 20 osób.

Poszkodowane zostały dwie osoby, z niepotwierdzonych informacji wynika, iż jedną z nich jest około 30-letnia kobieta. Na miejsce wezwano śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Przy Polnej pracują zespoły ratownictwa medycznego, strażacy oraz policja.

Aktualizacja:

Kobieta została przetransportowana do szpitala śmigłowcem LPR. Poszkodowany został również mężczyzna. Straty materialne oszacowano na 120 tysięcy złotych. Na miejscu pracowały cztery zastępy PSP i cztery zastępy OSP. Po ugaszeniu pożaru i udzieleniu pomocy strażacy sprawdzili detektorami wszystkie mieszkania w pionie. Działania zakończyły się przed 20:00.

Sprawdź: Miało być wesele... 29-letnia Ewelina z Raciborza poparzona w pożarze. Ruszyła zbiórka na leczenie

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~DokladneInfo (5.184. * .76) 25.05.2023 20:01

Chcecie dokładne info? Wbijajcie tutaj: tiny.pl/chzsp