Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Bandyci wpadli do mieszkania w Raciborzu i pobili młodego mężczyznę

Poszkodowany mężczyzna doznał złamania żeber oraz ogólnych obrażeń ciała. Nie wie, dlaczego został pobity.

Bandyci wpadli do mieszkania w Raciborzu i pobili młodego mężczyznę
Sprawcy pobicia trafili do aresztu. Maksymalny wymiar kary za popełnione przez nich przestępstwo to 3 lata więzienia.

Do zdarzenia doszło w jednym z mieszkań przy ul. Łąkowej w Raciborzu 5 kwietnia. - Wówczas 26-letni poszkodowany bez znanego mu powodu w mieszkaniu został zaatakowany przez dwóch nieznanych mu mężczyzn i dotkliwie pobity, a sprawcy uciekli - informuje nadkom. Mirosław Szymański, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Raciborzu.

26-latek doznał złamania żeber oraz ogólnych obrażeń ciała.

Sprawą zajęli się kryminalni. Działania zmierzające do ustalenia tożsamości i zatrzymania sprawców pobicia zakończyły się 7 kwietnia.

- Agresorami okazali się dwaj mieszkańcy Raciborza w wieku 27 i 35 lat. Obaj mężczyźni trafili do policyjnego aresztu. Teraz każdemu ze sprawców pobicia grozi nawet 3-letni pobyt w więzieniu - informuje policja.

(żet)

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].