Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Klub Tańca Towarzyskiego SPIN w polskiej czołówce

Klub Tańca Towarzyskiego SPIN działający w Wodzisławskim Centrum Kultury w ramach Amatorskiego Ruchu Artystycznego w ubiegły weekend wziął udział w Mistrzostwach Polski Formacji Tanecznych Federacji Tańca Sportowego w Radomiu. Grupa zajęła czwarte miejsce na jednych z najbardziej prestiżowych zawodów tanecznych w Polsce.

Klub Tańca Towarzyskiego SPIN w polskiej czołówce

SPIN zaprezentował choreografię „Can’t hold us”. Trenerem i choreografem grupy jest Elżbieta Lasocka. Grupa startowała w kategorii „taniec latynoamerykański, wiek powyżej 15 roku życia”. Organizatorami Mistrzostw była Federacja Tańca Sportowego oraz Klub Tańca Sportowego CMG Radom prowadzony przez Cezarego i Monikę Gruszka.

To jedne z najbardziej prestiżowych zawodów tanecznych w Polsce, w których startują najlepsze formacje latynoamerykańskie i standardowe, a SPIN od lat niewątpliwie należy do ich czołówki.

- Jestem dumny z Klubu Tańca Towarzyskiego SPIN i gratuluję im kolejnego sukcesu. Trzymam kciuki za kolejne występy na zawodach krajowych i międzynarodowych – mówi Krzysztof Jaroch, dyrektor Wodzisławskiego Centrum Kultury.

KTT SPIN tę samą choreografię zaprezentuje niebawem podczas Mistrzostw Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w Opolu Lubelskim, które odbędą się 19 września.

Tancerze pojadą także do Wiednia na międzynarodowe zawody „Perchtoldsdorfer Dance-Cup". SPIN na wszystkich turniejach reprezentuje miasto Wodzisław Śląski i Wodzisławskie Centrum Kultury.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].