Patrol
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Pijany przyjechał na zakupy. Zareagował świadek

Pracownik dyskontu spożywczego w Pszowie, od jednego z klientów wyczuł silną woń alkoholu. Kiedy mężczyzna zrobił zakupy i wsiadł do auta, pracownik uniemożliwił mu jazdę i wezwał Policję.

Pijany przyjechał na zakupy. Zareagował świadek
Czytasz ten artykuł w ramach limitu 10 artykułów.

Zarejestruj się lub zaloguj aby korzystać z portalu bez ograniczeń!
Rejestracja jest darmowa - dowiedz się więcej ile możesz zyskać.
Zarejestruj się
Zostało Ci 9 artykułów do przeczytania.
Zarejestruj się lub zaloguj i czytaj bez ograniczeń!

Rejestracja jest darmowa - dowiedz się więcej ile możesz zyskać!

10 maja, chwilę po godzinie 11.00, pszowska Policja została poinformowana o obywatelskim zatrzymaniu kierowcy, który prawdopodobnie jest nietrzeźwy.

Pracownik dyskontu znajdującego się przy ulicy Traugutta w Pszowie, od jednego z klientów wyczuł silną woń alkoholu. Kiedy mężczyzna zrobił zakupy, wsiadł do swojego volvo i chciał odjechać, pracownik sklepu uniemożliwił mu jazdę i wezwał Policję.

Jak się okazało, 42-letni mieszkaniec powiatu wodzisławskiego był nietrzeźwy

Badanie alkomatem pokazało ponad 3 promile. Mężczyzna zaprzeczał, aby to on przyjechał samochodem do sklepu, twierdził, że przywiózł go... kolega. Policjanci przejrzeli nagrania ze sklepowego monitoringu i szybko zweryfikowali wersję skrajnie nieodpowiedzialnego kierowcy. Kamery monitoringu zarejestrowały przyjazd mężczyzny pod sklep.

42-latek odpowie teraz za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości, grozi mu kara nawet do 2 lat więzienia. O jego losie zdecyduje wkrótce sąd.

2 komentarze

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~Nemo27 (91.200. * .82) 17.05.2022 21:08

A Z 3 LATA MU DOSOLIĆ
ŁAJZIE JEDNEJ .....

wnikliwy 12.05.2022 07:16
oceniono 1 raz
1
Zgłoś

Dowalić podwójnie za oszukiwanie policji,cwaniak pewnie nie pierwszy raz był na zakupach w takim stanie