Piątek, 19 kwietnia 2019

imieniny: Adolfa, Tymona, Pafnucego

RSS

Patrol

Najpierw chciał jechać do Meksyku, potem podpalać samochód

18.06.2015 17:25 | 0 komentarzy | acz

17 czerwca mundurowi z prewencji zatrzymali mężczyznę, który w jednym z rybnickich biur podróży groził właścicielce zniszczeniem placówki.

Najpierw chciał jechać do Meksyku, potem podpalać samochód
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Przed godziną 10.00 do biura podróży mieszczącego się w centrum miasta wszedł potencjalny klient, który był zainteresowany wypoczynkiem w Meksyku. Właścicielka biura chciała porozmawiać z mężczyzną na temat oferty wyjazdu, jednak spotkała się z bardzo agresywną i zaczepną postawą klienta. Zaniepokojona całą sytuacją kobieta wyszła z biura i poprosiła znajomego o pomoc.

Mężczyzna wszedł z właścicielką do środka i udawał, że przyszedł w celu zarezerwowania wycieczki. W pewnym momencie pomiędzy mężczyznami doszło do ostrej wymiany zdań w trakcie której 36-latek zagroził zniszczeniem biura oraz podpaleniem samochodu. W końcu udało się go nakłonić do opuszczenia lokalu, jednakże mężczyzna dał się uspokoić tylko na chwilę. Po kilku minutach znowu próbował dostać się do środka kopiąc w drzwi. Właścicielka i jej znajomy czując się zagrożeni, zadzwonili na policję. Dyżurny skierował tam patrol policji.

Mundurowi zatrzymali agresywnego mężczyznę w policyjnym areszcie. Po sprawdzeniu w policyjnych bazach okazało się ze mężczyzna jest poszukiwany do odbycia kary. 36-letni mieszkaniec Rybnika przyznał się dzisiaj do tego czynu i dobrowolnie poddał się karze.