Lifestyle
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Around People - czyli nietypowy Around The Rock w Leszczynach [ZDJĘCIA]

28 maja w Czerwionce-Leszczynach odbył się Festiwal Around The Rock. Na scenie wystąpili Farben Lehre, Afromental, Agnieszka Chylińska, Organek oraz Dezerter.

Around People - czyli nietypowy Around The Rock w Leszczynach [ZDJĘCIA]
Fotoreporterzy musieli robić zdjęcia z tłumu, co przy szalejącej publiczności jest bardzo niebezpieczne, fot. Z. Harazim
Czytasz ten artykuł w ramach limitu 10 artykułów.

Zarejestruj się lub zaloguj aby korzystać z portalu bez ograniczeń!
Rejestracja jest darmowa - dowiedz się więcej ile możesz zyskać.
Zarejestruj się
Zostało Ci 9 artykułów do przeczytania.
Zarejestruj się lub zaloguj i czytaj bez ograniczeń!

Rejestracja jest darmowa - dowiedz się więcej ile możesz zyskać!

Nasza galeria zdjęć z Festiwalu jest jednak dość nietypowa, a mianowicie znajduje się w niej tylko bawiąca się publiczność. Z niezrozumiałych dla nas przyczyn, fotoreporterzy posiadający akredytację medialną, nie zostali wpuszczeni pod scenę i zostali poinformowani, że mają robić zdjęcia z poziomu publiczności. Niestety, robienie zdjęć w takich warunkach (dookoła szalejący tłum) jest bardzo niebezpieczne i grozi uszkodzeniem często bardzo drogiego sprzętu.

Akredytacje medialne fotoreporterzy mogli powiesić na płocie...

Może wyjaśnijmy po co mediom przyznaje się akredytacje - przede wszystkim do spokojnej pracy. Pracy, dzięki której pokazujemy artystów oraz bawiącą się publiczność, ze zminimalizowanym ryzykiem uszkodzenia sprzętu. 

5 komentarzy

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~Fiska (188.0. * .195) 30.05.2022 12:12

Dno dna ta impreza...

~Niezadowolony (88.156. * .152) 29.05.2022 11:34

Pod wieczór jakaś baba strasznie darła ryja

~Operator (31.0. * .57) 29.05.2022 10:01

Kolejnym razem ta impreza nie powinna mieć bytu. Skoro traktuje się tak media w dzisiejszym otoczeniu. Pani vice wstydź się za samą siebie

~Konradsapa (31.0. * .26) 28.05.2022 23:27

Zagra za 5 minut. Tylko większość fotoreporterów opuściła festiwal po nie zostali wpuszczeni przed scenę na zdjęcia.

~Priest (80.238. * .220) 28.05.2022 23:21

Dezerter chyba jeszcze nie wystąpił ?