Piątek, 18 października 2019

imieniny: Juliana, Łukasza, Bratumiła

RSS

Wygraj bilet na koncert Natalii Kukulskiej [KONKURS WALENTYNKOWY]

12.02.2019 07:00 | 0 komentarzy | kama

Zapraszamy wszystkich do wzięcia udziału w naszym konkursie. Do wygrania podwójne zaproszenie na koncert Natalii Kukulskiej, który odbędzie się 15 lutego o godzinie 19.00 w Teatrze Ziemi Rybnickiej.

Wygraj bilet na koncert Natalii Kukulskiej [KONKURS WALENTYNKOWY]
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas
luty
15 piątek

Natalia Kukulska akustycznie

Start 15.02.2019 o godz. 19:00 cena biletu: 50/60

W Teatrze Ziemi Rybnickiej wystąpi jedna z najbardziej znanych i cenionych polskich wokalistek - Natalia Kukulska. W swojej “dorosłej” karierze nagrała 9 solowych albumów, z których większość osiągnęła status złotej, platynowej lub multiplatynowej płyty. Na koncie ma wiele nagród i aż 11 nominacji do nagrody Fryderyk. Najnowszy album Artystki - „Halo tu Ziemia” to kolejne wydawnictwo, na którym Natalia konsekwentnie podąża swoją odważną i nie zawsze bliską mainstreamowi drogą. Drogą, którą zdobyła uznanie zarówno branży muzycznej, jak i publiczności. Podczas koncertu Natalii na scenie towarzyszyć będą fantastyczni muzycy: Michał Dąbrówka, Archie Shevsky oraz Artur Boo Boo Twarowski. To niepowtarzalna okazja by usłyszeć takie utwory jak Halo tu Ziemia, Kobieta, Pół na Pół, Decymy czy Sexi Flexi w zupełnie nowych, akustycznych aranżacjach.

Bilety: 60 zł.

Do rozdania mamy dwie podwójne wejściówki na koncert Natalii Kukulskiej akustycznie. Co należy zrobić?

Wystarczy skomentować post mówiący o tej zabawie na facebookowym fanpage'u portalu Nowiny.pl. W komentarzu należy zaznaczyć dlaczego to właśnie Ty powinieneś otrzymać wejściówkę. Wygrają opinie, które zbiorą największą liczbę „lajków”. Nagrodę otrzymają dwie osoby (post znajduje się TUTAJ).

Zgłoszenia przyjmowane są do czwartku 14 lutego, do godz. 12:00. Wejściówki zostaną rozlosowane wśród internautów, którzy spełnili warunki konkursowe opisane w regulaminie. Po zakończeniu konkursu wyniki podane zostaną w portalu Nowiny.pl, skontaktujemy się ze zwycięzcami również w wiadomości prywatnej na Facebooku, prosimy więc o baczne sprawdzanie folderu „inne”.

Pamiętajcie! Komentarz należy dodać pod postem na Facebooku portalu Nowiny.pl, a nie w portalu Nowiny.pl. Uczestnikiem Konkursu może być wyłącznie osoba, która ukończyła 18. rok życia, posiadająca pełną zdolność do czynności prawnych.

Wzięcie udziału w konkursie oznacza, że zapoznałeś się z naszą polityką prywatności dostępną TUTAJ oraz regulaminem, który znajduje się TU.