Niedziela, 16 maja 2021

imieniny: Andrzeja, Jędrzeja, Adama

RSS

#kupujeratuje: Fulnart Edukacja Muzyczna

03.06.2020 09:52 | 0 komentarzy | MP

Fulnart Edukacja Muzyczna to grupa pasjonatów o rozległych gustach muzycznych i wysokich kwalifikacjach. Nasi nauczyciele w sposób przystępny i ciekawy wprowadzą każdego w zaczarowany świat muzyki. 

#kupujeratuje: Fulnart Edukacja Muzyczna
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Nasza oferta obejmuje zarówno naukę gry na instrumentach w Państwa domu jak i w naszych placówkach – w Raciborskim Ognisku Muzycznym oraz, od września 2020 roku, również w Wodzisławiu Śląskim. Uczymy gry na instrumentach także online. Działamy w oparciu o wiedzę oraz umiejętności nie tylko czynnych muzyków, ale i pedagogów. System nauki oparty jest na indywidualnych lekcjach i w zależności od Państwa gustów i upodobań dopasowany do indywidualnych potrzeb i wymagań.

W naszych placówkach prowadzimy lekcje śpiewu i emisji głosu oraz grupowe zajęcia umuzykalniające i rytmiczne dla dzieci już od 3 roku życia.

W naszej ofercie znajdują się też zajęcia logopedyczne dla dzieci i dorosłych w zakresie korekcji wad wymowy, zaburzeń połykania, zaburzeń słuchu fonemowego i fonematycznego, dysleksji, a także terapię logopedyczną dla dzieci z dysfunkcjami czy niepełnosprawnością – autyzmem, zespołem Aspergera, afazją, Mózgowym Porażeniem Dziecięcym itp. Do każdych zajęć dołączane są materiały do ćwiczeń w domu oraz instruktaż, jak takie ćwiczenia wykonywać i jaki jest ich cel.

Działając na rynku edukacyjnym od 2012 roku nieustannie dbamy nie tylko o własny rozwój, ale także o poszerzanie naszej oferty edukacyjnej. Efektem naszych starań są szkolenia i warsztaty muzyczno-ruchowe dla nauczycieli przedszkolnych i edukacji wczesnoszkolnej, które również posiadamy w swojej ofercie.

Kształcimy w sposób otwarty, przyjazny i profesjonalny, dzięki czemu współpracujące z nami osoby lepiej przyswajają przekazywaną wiedzę. Za swoją misję obraliśmy wsparcie tych z Państwa, którzy chcą zdobywać nowe doświadczenia i poszerzać swoją wiedzę. Prowadzimy szkolenia, warsztaty i treningi dla rodziców oraz nauczycieli.

Dla dzieci przedszkolnych prowadzimy „żywe lekcje muzyki”, które są nowoczesną formą edukacji muzycznej, polegającej na połączeniu prostego w przekazie wykładu merytorycznego z prezentacją na żywo instrumentów muzycznych. Fizyczne obcowanie z muzyką utrwala przekazaną wiedzę, pobudza ciekawość oraz wyobraźnię. Tym samym oferowane przez nas „żywe lekcje muzyki” stanowią uzupełnienie podstawy programowej dla szkół i przedszkoli z zakresu edukacji muzycznej. Poziom merytoryczny dostosowujemy zawsze do wieku słuchaczy.

Wypożyczamy instrumentymuzyczne oraz wynajmujemy sale prób dla zespołów i muzyków indywidualnych.

Edukacja muzyczna to zatem nie tylko umiejętność gry na konkretnym instrumencie, ale także szeroki rozwój emocjonalny z wieloma pozytywnymi skutkami, jak chociażby rozwój kreatywności, umiejętności pracy w grupie czy uwrażliwienia na piękno sztuki jak i na cały otaczający nas świat.

Zapraszamy do współpracy

www.fulnart.pl

tel. 502 107 314

https://youtu.be/eRDkE1FS7Vs

www.youtube.com/watch?v=RKQplXe1r1g&feature=youtu.be

https://youtu.be/TZ_Vz61rcqU


Bezpłatna prezentacja firmy jest publikowana w ramach akcji społecznej Wydawnictwa Nowiny pn. „Kupuję – ratuję. Wspólnie ratujmy lokalne firmy i nasze miejsca pracy”, której celem jest wzajemna pomoc mieszkańców i przedsiębiorców w trudnych czasach pandemii.

Przedsiębiorco: napisz do nas na kontakt@nowiny.pl lub za pośrednictwem Facebooka, aby zgłosić również swoją firmę do bezpłatnej akcji.

Czytelniku i konsumencie: właśnie teraz możesz pomóc - sprawdź oferty firm w Twoim regionie na stronie akcji na nowiny.pl/kupuje-ratuje, rób zakupy w naszych lokalnych firmach i podaj akcję dalej! Pamiętaj: Twoje udostępnienie ma znaczenie!