Wtorek, 27 lipca 2021

imieniny: Natalii, Aureliusza, Jerzego

RSS

Kultura

Urszula Grabowska promowała film "Wspomnienie lata" w kinie Bałtyk

10.03.2019 20:34 | 0 komentarzy | ma.w

Raciborskie kino zaprosiło widzów na wyjątkowy seans filmu Adama Guzińskiego "Wspomnienie lata". Kameralna opowieść o relacjach matki i dorastającego syna to marcowa premiera z dystrybucji Instytucji Fillmowej Silesia Film. Na pokaz przyjechali twórcy: reżyser Guziński oraz aktorzy Urszula Grabowska i Max Jastrzębski.

Urszula Grabowska promowała film "Wspomnienie lata" w kinie Bałtyk
Kierownik kina Bałtyk Krystian Haas z reżyserem i aktorami filmu "Wspomnienie lata" - Adamem Guzińskim, Urszulą Grabowską i Maxem Jastrzębskim
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Materiał wideo:

Kino Bałtyk organizuje coraz więcej wydarzeń towarzyszących seansom ze swego repertuaru. Były już spotkania z Olgierdem Łukaszewiczem, twórcami filmów "Winiarnia Przyszkowskiego" i "Autsajder", a 10 marca zaproszono widzów na spotkanie z artystami przy okazji projekcji "Wspomnienia lata". Przed jej rozpoczęciem przywitali się z widzami: Urszula Grabowska, Adam Guziński i Max Jastrzębski, którzy po seansie rozmawiali z moderatorką i odpowiadali na pytania widzów. - Zaproście państwo znajomych na pokazy "Wspomnienia lata", bo ten film warto zobaczyć - zachęcali twórcy. Bałtyk będzie prezentował ten obraz jeszcze przez 2 tygodnie.

Pełny zapis video z tego spotkania prezentujemy poniżej. Głos zabrała m.in. Anna Ronin radna miejska. 

Zdjęcia z dyskusji po seansie: Natalia Kaniak specjalistka ds. promocji Instytucja Filmowa SILESIA FILM