Czwartek, 27 czerwca 2019

imieniny: Władysława, Maryli, Władysławy

RSS

Kultura

Twoje Dni Raciborza – Zapraszamy!

15.06.2018 14:29 | 0 komentarzy | MP

Dni Miasta już się rozpoczęły. Przez cały weekend będzie na raciborzan i przyjezdnych czekać jarmark Świętego Marcelego.

Twoje Dni Raciborza – Zapraszamy!
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Na kramach wystawców znaleźć będzie można smakowite specjały takie jak miody, gofry, pączki. Na stoiskach znajdzie się także rękodzieło, na przykład fantastyczne drewniane zabawki i robiące furorę spinki dla dziewczynek.

W sobotę nad Odrą powitamy pływadła. Ta urocza flotylla chyba najbardziej oryginalnych „machin” pływających już po raz dziewiętnasty popłynie w kierunku Kędzierzyna. Będzie na co popatrzeć. W sobotę na Placu Długosza Miasto Racibórz przygotowało atrakcję dla fanów muzyki alternatywnej. Zespół Administratorr Elektro to jedna z bardziej awangardowych formacji, którą będzie można posłuchać tego lata w całym regionie. Wcześniej o 16.30 zagra grupa Borys z Opawy. Ich bębny mają magiczną moc, więc zapraszamy serdecznie na występ.

Wisienką na torcie będzie koncert młodej i niezwykle utalentowanej dziewczyny, która podbiła serce tysięcy fanów w Polsce – Margaret. Na jej występ zapraszamy o godzinie 20.30 na Palcu Długosza.

W niedzielę dzień upłynie pod znakiem spokojniejszej, co absolutnie nie znaczy nudnej, muzyki. Big Band Państwowej Szkoły Muzycznej, młodzieżowy chór Wodzisławia Śląskiego i nasza wspaniała Plania wraz z zespołem The Chance będą umilać nam cas na Placu Długosza aż godziny 19.30. A wtedy… Zagra dla was legenda polskiego rocka De Mono!

Oprócz tego nie zabraknie atrakcji dla najmłodszych i pierwszego w historii wystrzału z działa na bulwarach. Serdecznie zapraszamy !

Materiał zewnętrzny