Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Zgłoś komentarz do moderacji

Następujący komentarz zostanie przekazany do moderacji:

Może nieco poza tematem śmieci - ale to także dotyczące ekologii (i generacji CO2). Niektóre kraje UE już zakazują krótkich lokalnych lotów, kolejnym krokiem będzie zakaz krótkich lotów międzynarodowych (między sąsiadującymi państwami) - tylko trzeba będzie postawić na europejskie KDP. (do Obywatelka25) W USA sieć kolejowa jest słaba, dalekobieżne przewozy pasażerskie to margines - są do pokonania duże odległości - np Miami - Seattle to ponad 5300 km. Autem to pokonasz w 50 godzin (jadąc nonstop), pociągiem 3 DNI 9 godzin (plus przesiadki), samolotem - ok 7 godzin. Tylko USA generują 30-35 procent CAŁEGO ruchu lotniczego na świecie. Kolej - też jest oparta na spalinowozach (elektryczna na krótkich lokalnych czy podmiejskich trasach), samochody - wielkie, z dużymi silnikami (spalającymi 5-10 ale GALONÓW paliwa - 1 galon to ok 4,5 l) - więc nie dziwmy się że USA nie przystąpiły do paktu klimatycznego. Co do ekoterrorystów - skoro tak walczą o klimat - to czemu poruszają się samolotami, samochodami, korzystają z sprzętu elektronicznego (którego produkcja pochłania mnóstwo energii), ubierają się w plastikowe ubrania (których odpady wyrzucono do rzek w Chinach czy Pakistanie). Czemu nie przykuwają się do turbin wiatrowych których zużyte łopaty są nieprzetwarzalne i są zakopywane?
Napisany przez ~ZmotoryzowanyPatrol, 27.04.2024 13:38
W powodzie zgłoszenia wpisz jak najwięcej informacji. Możesz pozostawić do siebie numer kontaktowy.

Wysyłając zgłoszenie, zgadzasz się z postanowieniam regulaminu dotyczącymi zbierania, przechowywania oraz przetwarzania danych.
Twoje zgłoszenie zostaje wysłane z adresu IP: 44.221.73.157 / ec2-44-221-73-157.compute-1.amazonaws.com
CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)