Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Zgłoś komentarz do moderacji

Następujący komentarz zostanie przekazany do moderacji:

Tylko radni z Pszowa wyłamali się z powiatowego układu zawartego przez włodarzy wszystkich gmin powiatu wodzislawskiego na wyjazdowym spotkaniu na czele z wyczekującym emerytury Bizoniem. Szkoda słów, radni powinni działać społecznie i dostawać tylko rekompensatę w formie diety za utracony zarobek, niestety większość radnych gmin i powiatu wodzisławskiego zrobiło skok na kasę. Podwyżki siegły kilkudziesięciu procent. Radni są na pewno uczciwymi osobami i skoro gminy i powiat stać na podwyżki dla radnych to również w grudniu podczas głosowań uchwał budżetowych nie zapomną o pracownikach samorządowych którzy wykonują całą pracę urzędów...zobaczymy a może tak powinien na jeden dzień zatrzymać się cały powiat najlepiej w dniu grudniowych sesji, zobaczymy wtedy tych wspaniałych bezradnych ...
Napisany przez ~Urzędnik_niskiego_szczebla, 02.12.2021 20:26
W powodzie zgłoszenia wpisz jak najwięcej informacji. Możesz pozostawić do siebie numer kontaktowy.

Wysyłając zgłoszenie, zgadzasz się z postanowieniam regulaminu dotyczącymi zbierania, przechowywania oraz przetwarzania danych.
Twoje zgłoszenie zostaje wysłane z adresu IP: 3.238.180.255 / ec2-3-238-180-255.compute-1.amazonaws.com
CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)